Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy hülyéñ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy hülyéñ hangzik de nem tudom eldönteni h szerelmes vagyok e vagy sem. Szerintetek? Többi

Figyelt kérdés
Nèhe eggyütt röhögünk, ez jól esik viszont nèha b***ó, ez pedig rosszul. A hangulat ingadozásaitól agyvèrzèsttudnék kapni!!!! Mit tegyek?????? S.O.S.

2014. jún. 8. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ő jár a fejedben? Ha meghallod nevét kihagy a szívverésed? Hiányzik ha nincs veled? Mindenről ő jut az eszedbe? Alig várod hogy láthasd?


Ha igen akkor valószínűleg szerelmes vagy.


A másik kérdés az, hogy gondolkozz el azon, hogy most így, tudnál e vele élni? A hülyeségeivel, a hangulat ingadozásaival... stb. Ha nem akkor bele sem vágnék mert felesleges. Úgyis nyúzás lesz 1000-rel a kapcsolat.

2014. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Aki bizonytalan az nem szerelmes. Aki szerelmes az tudja magáról, h az.
2014. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1-el kell egyet értenem. Annyival kiegészíteném, hogy akit szeretsz, azt elfogadod/elviseled úgy, ahogy van. :)
2014. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszõnöm a válaszokat, èn azokra a hangulatingadozásaira gpndolok, hogy valamikor kedvrs vmikor nem... #1 a legtöbb kèrdèsre, nagy IGEN a válasz, #2 lehet igazad van, de nemtudom eldönteni, hogy ihrn vagy nem. Az a legjobb vele kapcs, hogy vicces..... járni biztos nem járna velem mert szerintem èn ronda vagyok, õ pedig szerintem nem.... olyan is van amikor egymás mellett vagyunk ès levegõnek nèz,legalább is èn ugy èrzem ......

:( nem tufldok dönteni.....:(

2014. jún. 8. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy járna-e veled és nem "biztos". Bátraké a szerencse. ;)
2014. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!