Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy valaki szerelmes, de nem tudja eldönteni kibe?

Figyelt kérdés

pl van 2-3 ember és mindegyik iránt ugyan azt érzi(szerelmet),de nem tud választani


ez most így biztos hülyén hangzik (elsőre nekem is az volt) de nem arra gondolok,hogy csak tetszik neki külsőre ,hanem tényleg szereti


2012. szept. 22. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

NEM, ... nem hiszem, hogy ezt így lehetne definiálni. Legalábbis nehezen tudom el képzelni, hogy ugyanazt a lázas gyorsan és nagy lángon égő katarzist érzed több ember irányába is.

Szerintem értékeld át a dolgaid. Lehet vágy, szereTET, vonzódás... de S Z E R E L E M (igen a nagy betűs ;) ) semmi kép sem.

2012. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó:) de én is így gondolom,hogy csak egy szerelem van és a többi csak szeretet
2012. szept. 22. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyikbe se vagy szerelmes nagyon M E G B A S Z N Á D őket ez egy erős vónzalom még.
2012. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

-.-

1. tanulj meg írni

2. akkor már olvasni is mert NEM rólam van szó:)

ja és a szerelem nem csak a szexről szól,legalábbis nálam..

2012. szept. 22. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem létezik.

Ha igazán szerelmes vagy valakibe, más még eszedbe sem jut.

Ez nem szerelem.

2012. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
omg ennyi okos embert.nehéz felfogni h NEM magára írta a kérdező?:D am szerintem se nagyon van ilyen
2012. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6.

Annyi retardált van ezen az oldalon, hogy az ember már zsigerből a kérdezőre húzza a vizes lepedőt...

első voltam.

2012. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!