Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire helytálló a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire helytálló a valóságban?

Figyelt kérdés
Elméletileg a nők szexualitásának liberalizálásával a férfik most már elméletileg bármikor hozzájuthatnak az ingyenes szexhez. Nem kell prostihoz menni vagy megházasodni, hogy legyenek alkalmi partnereik. Azonban mekkora az a %, akinek pont emiatt nem jut soha nő? Valaki azt írta, hogy tulajdonképpen ez csak a legjóképűbb 10-20%-nak jó (most ne vegyük figyelembe a pénzes pasasokat, mert valamilyen szinten ők is csak megveszik a szexet). Ez tényleg helytálló arány?

2014. jún. 8. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

Nem helytálló. A férfi ismerőseim 99%-a rendszeresen szexel. Viszont kb. 2%-uk mondható kifejezetten jóképűnek.

A nők sem mind szupermodellek. Sőt!

Általában a hasonló a hasonlóval képlet áll össze.

2014. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor aki ezt a 10-20 %-ot írta, egy különösen elkeseredett egyed lehetett. Mondjuk olyanokat is írt, hogy a nőket kötelezni kellene arra, hogy szüljenek és együtt éljenek valakivel / hozzámenjenek valakihez. Hát engem tuti nem lehetne egy pasihoz se hozzáerőszakolni azzal, hogy neki is kell nő. Broáf...
2014. jún. 8. 16:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez valójában senkinek sem jó, ezer okból... kár is lenne kifejteni. Aki nem érti, az nem is akarja, hogy miért nem jó senkinek. Majd egyszer mindenki rájön, hogy ez így van. :)

Persze aki szexuális eszközként tekint a másikra (legyen akár férfi, akár nő), annak ez biztos jó. De egy normális ember nem így működik.

2014. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, nekem pl. egy kalandom volt, de abból rá is jöttem, hogy nem nekem való a dolog, és már évek óta nem voltam senkivel. De szerintem akkor sem helytálló ezen rinyálni, mert megkapták, amit akartak, csak max. nagyobb lett a leamortizálódási tényező, mint gondolták volna.
2014. jún. 8. 16:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg bármikor hozzájuthatott bárki az ingyenes szexhez. Minden korban megvolt a módja. Csak egyese emberek szeretik azt hinni, hogy ez valami új dolog.
2014. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

azért ennyire nem alacsony az a %, csak akik panaszkodnak emiatt, szeretnek túlozni és még reménytelenebbnek beállítani a helyzetet

na meg kitalálni vmi olyan okot, ami azt bizonyítja, hogy ők aztán nem tehetnek róla amiért nincs barátnőjük

2014. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze ha lemennék egy buliba és valami lezüllött részeg csajt biztosan meg lehet d**ni,de ez engem cseppet sem érdekel,hiába nem szexeltem még soha és nem volt kapcsolatom sem.

Ha lesz majd valaha párom,akkor talán megtapasztalom a csókot,szexet,vagy szeretetet,törődést.Fogalmam sincs,lesz-e egyáltalán ilyen valaha az életemben...

No de visszatérve a témára,egyértelműen a helyes pasiknak áll a világ,hiába buták vagy bunkók.Nekik bármilyen nőjük lehet,nekem meg átlagos kinézettel,intelligenciával,kedvességgel,odaadással egy darab kapcsolat sem jut...

Az élet soha sem volt sajnos igazságos,így általában a legjószívűbb és értelmesebb embereknek nem jut kapcsolat,vagy boldogság.Én ezt látom és tapasztalom.

22/F

2014. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es: Én ugyanezt tapasztalom csak női szemmel nézve. A normális, okos, szolid lányok már a kutyának se kellenek, a k***@@knak áll a világ.
2014. jún. 8. 16:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez egy feje tetejére állt világ. A jó a rossz, a rossz a jó.
2014. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ki pontozgatja le itt a válaszolókat, de felszólítom, hogy hagyja abba!
2014. jún. 8. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!