Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érezte már úgy, mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már úgy, mintha egy kapcsolat vele a valóságban nem "történhet meg"? Normális ez?

Figyelt kérdés

Bonyolult elmagyarázni...

Szóval, tudok arról álmodozni, hogy valaha nekem is lesz párom, kapcsolatom, de valahogy a valóságomtól ez annyira messze áll. Nem tudom átérezni, hogy valójában is megtörténhet ilyen velem, nem csak a fejemben. Annyira megfoghatatlan érzés az, hogy nekem is van valakim, akit szeretek és ő is szeret. Elképzelni el tudom, de elhinni nem, hogy valójában lesz valaha. Valahogy nem reális számomra ez a dolog. Nincsenek ilyen "mesebeli" elvárásaim a másikkal szemben, mégsem tudom elhinni, hogy ilyen ember létezik.

Tudom, hogy kicsit zagyva, nem tudom jobban leírni ezt az érzést...

Más is érezte már ezt? Normális egyáltalán?


2014. febr. 6. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, és sajnos így vagyok ezzel én is. :(
2014. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a kérdező férfi
2014. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem talált.
2014. febr. 6. 19:05
 4/12 anonim ***** válasza:
én is totál így érzek már évek óta, talán az az oka, hogy annyira vágyom rá, hogy túl elérhetetlen, mint az 5-ös találat a lottón, így érzek, ha hasonlítani kéne
2014. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom normális-e a dolog,de én is így érzek.Nekem sincsenek egyáltalán nagy elvárásaim,sőt inkább alapvetőek csak.De valahogy én azt nem tudom elképzelni,hogy találok olyat aki elfogadna engem így,és jól meglennénk.Ez valahogy számomra lehetetlennek tűnik,pedig elvileg mások szerint egyáltalán nem az.Szóval nem tudom lesz-e nekem valaha is kapcsolatom az életben,pedig mindennél jobban akarom,csak valahogy nem akar sikerülni. :/

22/F

2014. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"Nem talált."


Mért nem? Nem hiszem, hogy létezne ennyire depis nő...

2014. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mivel harmadik opció nincs, így lehet, hogy mégis létezik.
2014. febr. 6. 19:18
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor létezzen...és igen, baj van a fejeddel
2014. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem az.. én is így vagyok ezzel..:/
2014. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, nekem van kapcsolatom, mégse vagyok boldog.
2014. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!