Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 190cm-es testmagassághoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

190cm-es testmagassághoz vékonyabb, sportosabb vagy pedig a kigyúrtabb, izmosabb alak jobb?

Figyelt kérdés

Nehezen tudok dönteni.Nagyon soványan kezdtem el edzeni,mostanra elértem egy vékonyabb sportos/enyhén izmos alkatot.Szerintetek tartsam ezt a szintet,szálkásítsak minél jobban vagy folytassam a tömegnövelést és legyek nagyobb darab,kigyúrtabb?

Mert van aki azt mondja,hogy ez már pont jó,van aki meg azt,hogy simán mehet fel 20 kg...mondjuk úgy már 100kg felett lennék.

Szerintetek?


2014. jún. 8. 16:44
 1/10 anonim válasza:
A lényeg , hogy ne legyen felhő alakod mint néhány gyúrósnak, aki túlzásba vitte az edzést. Nekem személy szerint az elég izmos, de szálkás, magas pasik jönnek be a legjobban, 190 cm-hez pedig véleményem szerint ez az alak a legjobb:) Mit edzel?
2014. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hello. 16f. 194cm. Enis vekony vagyok elegge zavar.... viszont 7evig usztam heti 8szor. 3evig kajakoztam heti 6szor szval nekem megvolt az alap. Most workoutot jyomom ithon leg jo. Oohm en azt mondom nezz tukorbe es ahogy neked tettszik. Nekem meg lesz 2-3 evem hogy teljesen arányosan kigyurjam magam. En addig eddzek amig nagxob darab nem leszek. Hogy jol alljon.jobban nez ki ha vki magas es nnagyoobb darab hidd el . De azert ne gyurd ki ugy magad mint egy testepito
2014. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Magadnak tetszél bazeg.
2014. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minden élő ember a legjobban kisportoltan, izmosan néz ki önmagához képest.


Te és mindenki más sokkal jobban néz ki izmosan, mint dagadtan vagy véznán.

2014. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy mióta sportos a vékony??? Nézz már rá Usain Boltra ő a megtestesített sportosság és 94 kg.
2014. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ja meg 196 cm magas :D egyébként én mindenütt úgy olvastam,hogy 196cm/86kg
2014. jún. 8. 17:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, őszinte leszek. 100 kiló felé csak akkor menj, ha van rá pénz. Egy 100 kiló körüli testet szálkásan (cucc nélkül) összehozni nehéz. Most itt példának felhozhatnám az egyik ismerősöm, ő speciel 194 cm, 105 kiló, kockahas, minden ami kell. Havi szinten 140 megy el neki "csak" a kajára, ebben nincs benne a tápkieg, a cucc amit szúr, satöbbi.

Saját véleményem szerint, még tömegelj, az izmokból sosem elég:) És a szálkásítást szerintem hanyagold, ha alapból ektomorph testalaktod van (értsd: nehezen hízik, alacsony testzsírszázalék) akkor csak zabálj:P

20f (7 évnyi kondi tapasztalattal)

2014. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem a kicsit izmos, sportos alak a legjobb, ami nem kigyúrt
2014. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tömegelj.

Ha nagyon le akarsz szalkasítani akkor kell miből.


Masrészt ha nem csak póló nélkül akarsz jól kinézni akkor is kell.

2014. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 190 cm magas vagyok és 89 kg. És semmi felesleg nincs rajtam.
2014. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!