Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nem szoktatok fefélteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nem szoktatok feféltekenyek lenni ha a pasitok lajkol másik lánynak?

Figyelt kérdés
Pl arc kép vagy akár melles képet bikinis képet stb...ti ilyenkor nem vagytok azok? Pl nekem sz'rul esik....
2014. jún. 9. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Picit...rakerdeztem h mier meg mondtam h ez zavar de azt mondta h huseget fogadott es nem vaksagot:)

16/L

2014. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeret valakit nem más lányolat likolhat! Én is féltékeny voltam a végére már meguntam.
2014. jún. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackSword ***** válasza:

OMFG!!! Vagy a facebookot vagy a kapcsolatot, de hagyd ott... Együtt neked ez a kettő nem való...


Mert aztán tényleg összedől a világ, ha lájkol egy képet...

2014. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, miért lennék féltékeny? Bízom a páromban, és az csak egy kép. Mellesleg hűséget fogadott nem vakságot.
2014. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kiszúrod a szemét ha az utcán meg mer nézni egy csajt?

Esetleg te sose like-oltál még pasinak fényképét facebookon?

Sose néztél más pasira? Nem gondoltad egy pasira, hogy helyes?

2014. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen emberek vannak..jó ég..


De azért szóba állhat más lánnyal? És mi történik ha éppen a strandon futtok bele egy nálad sokkal dögösebb, szexibb, és határozottan értelmesebb lányismerősbe?!


Nőjj fel.

2014. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Alapesetben nem, de amikor a régi szexpartnerének a lakkszerkós, nagyon erotikus, nagyon dominás képeit lájkolja, azon ki tudok akadni.
2014. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!