Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt ember, semmi jelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt ember, semmi jelet nem adtam, tutira, direkt, puszi se volt, erre megkérdi egy tali (nem randi) után, pedig alig beszéltünk, hogy járok-e vele. Normális?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, van ilyen. Meglátni és megszeretni!
2014. jún. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Aha...

Ha megszeretem első látásra (nincs ilyen, de ezt hagyjuk), akkor se rontok rá így. Ez ijesztő, már beteg szerintem.

2014. jún. 9. 09:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj rá nagyon, csak balfa-.sz a nőknél, nem ért hozzájuk. Nagyon sok,ha nem a legtöbb férfi ilyen.
2014. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Me' lenne beteg? Ha meg nem kezdemenyeznek a pasik, te vagy megsertodve milyen puhap*csok meg kiveszett beloluk a kezdemenyezes meg a lovagiassag...
2014. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4:

Te hülye vagy vagy csak nem értesz a nőkhöz? Szerinted úgy kell a nőknél kezdeményezni, hogy mindenféle megelőző ismerkedés, randi és intimitás kialakítása nélkül meg kell kérdezni tőlük, hogy akarnak-e járni?

2014. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5. köszi.


Örülök, hogy van, aki érti amúgy.


Az, hogy sok az ilyen külön jó, mert amúgy se jön be akárki (ő se ugye), így még kisebb lesz az esély, hogy találok valakit :D

2014. jún. 9. 10:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, én se szeretem, ha csak úgy kéretlenül és minden előzmény nélkül elkezdenek rám mászni, de letudom azzal, hogy még tapasztalatlan és szeretne magának barátnőt. Nem kell ezen fennakadni, elég akkor bedurvulni, ha többszöri felszólításra sem tudsz megszabadulni tőle.
2014. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

25-30 közütt vagyunk, ha tapasztalatlan, akkor még rosszabb...

Amikor megmondtam neki, hogy ez ijesztő, el kezdett szapulni. Elköszöntem tőle, kértem, hogy hagyjon. Megtette.

Aztán rámírt hetekkel később, és most már bunkónak kellett lennem picit, legalább is nem a "nyakába ugranom", hogy tényleg hagyjon...

2014. jún. 9. 11:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez már az ő felelőssége, hogy megértse, hogy te nem vagy neki pálya. Amúgy pedig jól tetted, hogy picit keményebben koptattad le. Amúgy ezer és ezer oka lehet annak, hogy 30 évesen tapasztalatlan, emiatt nem kell senkit leírni.
2014. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az övé, de nyilván én vagyok most a b.nkó...
2014. jún. 9. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!