Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az emberek hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek hány százalékának van jó, rossz, illetve átlagos alakja bikiniben/fürdőgatyában?

Figyelt kérdés
Külön a nőket, külön a férfiakat.

2014. jún. 9. 12:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja és egy kisportolt testű,de nem kiemelkedően izmos fiú is átlagosnak nézhet ki ruhában.
2014. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Pont tegnap voltam strandon. Ott sokkal több átlagon felüli vagy átlagos testű férfit láttam, mint nőt. Rengeteg kövér, túlsúlyos nő volt, fiatal lányok között is elég sok. Meg is lepődtem. Persze voltak jó alakúak is, de az ő számuk elég elenyészőnek bizonyult. Én is azt mondanám, hogy van egy tág réteg, akik átlagosak, van még egy tág réteg, akik rosszak (azaz túlsúlyosak vagy totálisan alultápláltnak néznek ki), és egy szűk, akik jó testűek. Persze nekem az átlag is megfelel, nem vagyok nagyigényű, csak azért mégis.


Férfiaknál más a helyzet. Ott egy tág rétegnek elég izmos teste volt, vagy szálkás ahogy láttam. Jóval kevesebb kövér/túl vékony férfi volt a strandon.


Ezekbe a százalékokba a középkorú 3 gyerekes nőket, meg 80 éveseket, meg ezekhez hasonlóakat nem vettem bele, mert az igazságtalan lenne.

2014. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11. Ez így igaz, mert pl. egy kidoplgozott testű (nem 120 kilós izomagy) férfi nem tudja kirakni az utcán a hasát, mert egyből ratyinak nézik, ezért sokszor nem is látszik, hogy sportos a teste egy pasinak. Ezért strandon sokkal több a pozitív csalódás a férfiaknál. Nők esetében inkább negatív tapasztalataim vannak sajnos.
2014. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nem tudom, nekem fordítva van. Ruhában észre sem vesznek, csak strandon bámulnak meg, meg kezdeményeznek...

15/l

2014. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Úgy 15-20 éves korban azt mondanám, hogy lányoknál 60 % ami még belefér a "nem gáz" kategóriába, fiúknál szerintem 50.

Ez 30-40 éves korra lemegy 5-6% (maximum!!) ami még elviselhető. Nőknél és férfiaknál egyaránt.

2014. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!