Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is rossz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is rossz, hogy a legtöbb csaj, csak úgy hajlandó ismerkedni egy átlagos kinézetű pasival, hogy ismerős-ismerős által, vkinek a vkije? Miért zárkózóttak, akár utcán, buliba, pláza, vagy bárhol ismerkedni?

Figyelt kérdés
Jóképű pasikkal persze bárhol ismerkednek bármikor,ott nem baj A CSÚNYA IDEGEN,jaj de félek tőle!és teljessen normális megszólításra!

2012. dec. 23. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, senki nem azért megy ki, hogy ismerkedjen. Dolga van, siet, vagy bármi. Nem feltétlenül ellened irányul a dolog.
2012. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
van ,hogy utcán ismerkedem...szerintem az valahogyan más:)
2012. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha lerohannak azt nem szeretem. Ülök valahol akkor nem bánom ha leülnek mellém beszélgetni. Sosem ismerkedtem úgy, hogy vkinek a vkije. Inkább neten.


21/N

2012. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha megfigyeled, nemcsak a lányok, hanem korra, nemre és felekezetre való tekintet nélkül az emberek bizalmatlanok és egyre bizalmatlanabbak idegenekkel szemben.

Ugye a gyerekeket is arra tanítják, hogy ne álljanak szóba idegenekkel. Ez a reflex megmarad később is.

2012. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer álltam a buszmegállóban, 15 éves voltam. Vagy 5ször elment előttem egy csávó, majd odajött hozzám hogy "Kérsz egy szál cigit?" (Életemben nem dohányoztam). Mondtam hogy nem kössz...Arrébb mentem, majd jött utánam hogy mennyire tetszem neki és hogy szeretne megismerni meg kérdezősködött egy csomó mindent. Én próbáltam lerázni szépen, de nem értett belőle. Oké, jött a busz. Felszálltam leültem. Erre odajött hozzám megint, hogy szeretne mellém ülni, és beszélgetni velem. Tudod mennyire para volt a helyzet? Ott voltam 15 évesen az meg csak nyomult, tolakodott stb.

Na ezért is van az hogy "jaj de félek tőle" mármint az idegenektől. És akkor említhetem még a "Ne haragudj tudnál adni egy kis aprót/cigit?" stb megszólításoktól. Annyi rosszat hallani...De am hidd el ha normális vagy, és van közöttetek szimpátia, lehet ismerkedni.

2012. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha utcán megyek én sem ismerkedem mert én többnyire a dolgomra megyek. Én is úgy vagyok vele ha ülök a buszon vagy munkába vagyok és olyan a munkám hogy csak figyelnem kell 1-2 dologra akkor szívesen elbeszélgetek valakivel. Nyaranként úszómester vagyok egy helyi strandon ott ülnöm kell két órát egy medence körül és figyelni az embereket, néha locsolni, körül nézni, aztán ennyi, olyankor bárki odajöhet hozzám csak úgy beszélgetni ha közbe félszemmel a fürdőzőket figyelem, főnök nem szól érte, neki mindegy csak csináljam meg amit kell. Amikor télen melózok többnyire pultosként a bárba akkor nem beszélgethetek óránként akárkivel főleg ha tömve van a hely.
2012. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Butaság amit írsz. Átlagos kinézetű pasikkal is ugyanúgy ismerkednek, már ha nem béna.
2012. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!