Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 körüli pasik! Ti mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli pasik! Ti mennyi idő után akarnátok szexet?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy neten ismerkedsz egy nővel 3 hónapja, de még nem találkoztatok, mert a lány külföldön dolgozik, csak telefonáltatok, skypeoltatok, levelezgettetek közösségi oldalon. A lány július elején költözik végleg haza, egy városban fogtok élni, és beszéltétek, hogy simán el tudjátok képzelni, hogy ebből kapcsolat legyen, hiszen nagyon jól kijöttök, láttátok is már egymást, tetszetek a másiknak kívül-belül. Elvileg már nagyon kívánod a lány közelségét, a kontaktust, nagyon tudni akarod már, hogy milyen az illata, érezni akarod az érintését, hozzábújni, minden szabadidődet vele tölteni, még akkor is, ha nem csináltok semmit, csak összebújtok és mondjuk filmeztek. Nektek az első találka után mikor lenne ideális az első szex? Mi nem túl korai és nem túl késő? Azért az első találkozáskor nyilván nem, meg lenne a véleményetek róla, hiába ismered már akkor 4 hónapja, ugye? Nyilván kívánjuk egymást, és nagy meglepetés egyikünket sem érhet a találka során, de nem tudom... Könnyen sem akarom adni magam, de azt sem szeretném, hogy rámunjon vagy valami. Köszi előre is!
2014. jún. 9. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Még nem is volt barátnőm :(


36/F

2014. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azonnal.
2014. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akár az első talikor,hisz minden tudtok a másikról
2014. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akarni rögtön akarnám, hacsak nem okoz kellemetlen csalódást a személyes találkozás. A valóságban azonban ebben a korban már néhány találkozás után rátérhettek a szexre, hiszen meggondolatlanságról már nem igen lehet szó.Sok minden függ a körülményektől is.
2014. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ráérek vele, de ez nem kortól függ. Eddig mindig a lány hozta fel a dolgot nekem.

37F

2014. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ahogy a helyzet hozza nem idő függö azt érzi az ember nincs időlimit 35 f
2014. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én megvárnám a második-harmadik személyes találkozót.

Mert az internet bizony sokat tud szépíteni a dolgokon, így derüljön ki először mennyi az eltérés a net és a valóság között. Nem arcra/alkatra gondolok elsősorban, hanem a viselkedésre.


28F

2014. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :) Nagyjából ilyen vegyes válaszokra gondoltam, tudom, hogy nem korfüggő, hanem inkább személy, de azért kíváncsi voltam mindenképp hasonló korú férfiak véleményére.

4es válaszoló, kifejtenéd ezt nekem egy kicsit? :)

2014. jún. 9. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!