Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 fölötti pasik mit gondolnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 fölötti pasik mit gondolnátok egy 20-as éveiben járó szűz lányról?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy Ti, akik már húsz fölött jártok, közeledtek a 30-hoz, mit gondolnátok ha kiderülne a 20 éves lányról, hogy még szűz és nem volt kapcsolata?

Konkrétan arról van szó, hogy sokat beszélgetek egy 26 éves pasival, aki nagyon tetszik és vele el tudnék képzelni mindent. Nem jutottunk még csókig meg semmi, de érezhető, hogy kölcsönös a vonzalom. Nem szoktunk ilyenekről beszélgetni, de úgy gondolom, hogy ő teljesen abban a hitben van, hogy én már nem vagyok szűz, gondolom a koromból adódóan. Ismerem őt, tudom, hogy milyen személyiség, és szerintem ez nem lenne gond neki, de azért kíváncsi vagyok, hogy ez a korosztály hogyan vélekedik ebben a témában? Azt is tudom, hogy már régen volt lánnyal, így biztosan vágyik a szexre.

Én nem azért vagyok szűz, mert annyira ocsmány lennék, hogy eddig még senkinek nem kellettem, egyszerűen csak nagyon félénk vagyok és eddig még egyetlen olyan emberrel sem találkoztam, aki miatt legyőzhettem volna a félénkségem mind a kapcsolat, mind a szex terén. Kivéve őt, mert nála már nagyon a határon vagyok és nála érzem azt, hogy nem akarom elveszíteni amiatt, mert gyáva vagyok. Szóval nem gondolnám, hogy emiatt lepattintana, de mégis ott motoszkál a fejemben, nem vall rá, de mégis ott motoszkál a fejemben, hogy megtörténhet.


2014. jún. 9. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt,h csunya vagy es frigid..
2014. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem ítélném el! sőt megbecsülném bár félnék h prűd és nem kívánja
2014. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Félnék, hogy biztos nem nyeli le.
2014. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de túl sok hozzád hasonló lánynál próbálkoztam már (hozzátenném: normális módon), mégis leráztak, és azt tapasztaltam, hogy nagyon zárkózottak lelkileg, állandóan csak rettegnek, mindenkit eltaszítanak maguktól, és csak megbántani tudják a másikat. Ha tényleg normális a srác, és ha te is közelebb engeded őt magadhoz, akkor nem hinném, hogy bármi probléma lehetne.
2014. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobban örülnék neki, mint ha azt jelentenéd be, hogy végigment rajtad a fél város.
2014. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel régebben én is félénk voltam én biztos megértő lennék de egyébként meg embere válogatja ki hogyan reagál rá.


25/F

2014. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat!

Kedves első válaszoló: Nem gondolom magamról azt, hogy szép vagyok, de azért csúnya sem. Meg aztán ha ismer személyesen és be is jövök neki, akkor mégis hogy gondolhatná azt, hogy csúnya vagyok és ezért nem voltam senkivel??? xD


Egyébként nincs arról szó, hogy én nem kívánom a szexet. Nem azt mondom, hogy 1 hét után már kész vagyok mindenre, de nem hiszem, hogy egy évet kéne várnia, hogyha minden más működik közöttünk.

Csak el tud bizonytalanítani a gondolat, hogy ő már ennyi idősen biztosan túl van 1-2 dolgon, míg én még mindennek előtte állok.

2014. jún. 9. 23:03
 8/9 anonim ***** válasza:

én azt gondolnám, hogy neked is valami problémád van, mint nekem a szociális fóbia

de a félénkség az nem probléma.


21f

2014. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En azt, hogy elb..zt.ad!

A szexet minnel elobb kell elkezdeni, en ezt a magam es a barataim eseteibol vontam le tanulsagkeppen.

2014. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!