Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a csendes, visszahúzódó fiúkról?

Figyelt kérdés

Akik, ha sok ember van körülöttetek, ül mint egy tök és bámul ki a fejéből, mert szorong és nem mer megszólalni.

Ha meg kérdezik, akkor 1-2 szavas válaszokkal lerendezi a kérdéseket.


2014. jún. 9. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az,hogy fejlesztenie kéne önmagát.
2014. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az ilyen srácok miután "megnyilnak" nagyon jó beszélgetőpartnerek tudnak lenni

(ne érezd magad rosszul,amiatt hogy introvertált vagy)

:)

2014. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jobbak

mint a magas véknyak

2014. jún. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok, de úgy érzem a rossz sztereotípia terjedt el rólunk és sokan félreismernek.


Általában nem azért nem beszélünk, mert szorongunk, hanem mert sokan nem szeretjük azt, amit úgy hívnak small talk (most nem jut eszembe erre a megfelelő magyar szó) a lényeg, hogy ebbe olyan jellegű kérdések tartoznak bele, hogy mizujs (istenem, akik ezt naponta megkérdezik azoktól ki tudnék menekülni a világból xD) és hasonlók.


Ez idegenek között amplifikálódik (elvégre nem fogsz egyből baromi érdekes dolgokról beszélni velük első találkozáskor) és még annyit sem beszélünk, amennyit rendesen tennénk kicsit ismerősebb közösségben.


Jobban szeretünk másokat hallgatni, ha valami érdekes foszlány van, akkor általában beszállunk a beszélgetésbe. Onnan meg a témától függ meddig.


Nehezen nyílunk meg, az teljesen igaz, és akkor mi van? Összedől a világ? Kétlem.

2014. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, igen, de az másabb,ha azért nem szólal meg,mert szorong.
2014. jún. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5-el egyetértek

van különbség aközött ha valaki nem akar sokat beszélni/fecsegni a semmiről percekig

vagy nem mer beszélni, mert szorong

2014. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szorongás ellen egyébként lehet tenni/enyhíteni.

Ezért írtam,hogy fejlesztenie kéne magát. Neki is könnyebb lenne.

2014. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Irie Kotoko válasza:
Nekem pont egy ilyen srác tetszik és részben mert nehezen oldódik fel nemigazán tudom, hogy közeledjek hozzá.
2014. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!