Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes itt tanácsod adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes itt tanácsod adni valakinek?

Figyelt kérdés
Ha valaki buta az élethez és tanácsot kér, inkább siránkozik tovább, minthogy megfogadjon akár egy tanácsot is a 10 hasznos közül.

2014. jún. 10. 00:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
jaj, de vicces... kíváncsi lennék hogy csak a szád nagy vagy akár legalább csak fele olyan szellemi képességeid vannak mint nekem, mert szerintem az első verzió az igaz
2014. jún. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

11#

Egyetértek veled, igazad van!

(gondolom ezzel meg is szabadultam tőled.)

2014. jún. 10. 01:29
 13/24 anonim ***** válasza:
én is remélem, nem szoktam okoskodó bohócokkal vitázni
2014. jún. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 aladar12 ***** válasza:

én mindig szívesen válaszok, mert valamiért jó érzéssel tölt el, hogy valakiért tehettem valamit. (ez persze arra nem vonatkozik, amikor hül.ye kérdést tesz fel és ugyanúgy válaszolok).

amúgy én itt ami kérdést feltettem és kaptam rá választ, valamennyire megfogadtam. mert ha már valaki méltat arra, hogy segítsen, érdemes valamit kezdeni vele.

2014. jún. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

12# szellemi képességeid valóban határtalanok, én a nyomukban sem járok.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2014. jún. 10. 01:35
 16/24 anonim ***** válasza:
39%
jólvan ma sem csalódtam a gyakorisok szellemi színvonalát illetően
2014. jún. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

16# Rosszul értelmezed azt a kifejezést amit minden mondatodban használsz. Nézz utána kérlek a szellemi képességnek az intelligenciának...stb.

Köszönöm a válaszaid!

2014. jún. 10. 01:46
 18/24 anonim ***** válasza:

Engem jobban bosszant az, hogy legtöbbször már rég tudják, hogy mit akarnak, és ha véletlenül nem a számára kedves opciót tanácsolod, akkor egy retard gyökér gyerek vagy...

Áh szép is, hogy nincs iq-hoz és korhoz kötve az internet.

2014. jún. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Proxima

Igen, ilyennel én is találkoztam már, csak nem akartam minden esetet felsorolni ami épp eszemben volt.

Köszönöm!

2014. jún. 10. 01:53
 20/24 anonim ***** válasza:
Falra hányt borsó.
2014. jún. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!