Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes itt tanácsod adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes itt tanácsod adni valakinek?

Figyelt kérdés
Ha valaki buta az élethez és tanácsot kér, inkább siránkozik tovább, minthogy megfogadjon akár egy tanácsot is a 10 hasznos közül.

2014. jún. 10. 00:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
én amikor adok akkor általában kapok is, ezt úgy értem, hogy mondjuk valami valamilyen párkapcsolati/családi sérelméről kérdez leírom a véleményem ami a saját tapasztalataimból ered és ezzel részben én is megszabadulok egy kis fájdalomtól :) nekem is önbizalom hiányom van mint sok kérdezőnek, és amikor leírom őszinte gondolataimat rá kivetítve kicsit én is azonosulok vele, és nekem is nő az önbizalmam! persze a segítés öröméért is megéri sokszor, meg azért is mert néha jobb más problémáival törődni mint a sajátunkéval, de ezzel részben a sajátunk is megoldódhat ahogy írtam az elején :) ezen kívül még sok szemléletet meg lehet ismerni amelyeket talán soha nem ismernénk meg ez az oldal nélkül! meg sokszor jókat lehet nevetni a hülye beszólásokon meg kérdéseken és már ezzel fel is dobja az ember napját, szóval megéri látogatni az oldalt és válaszolni mert segíthetünk és segítséget kaphatunk még úgyis, hogy nem is akartunk :)
2014. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Van egy olyan mondás, miszerint nem:


"Ne adj tanácsot. A bölcsnek nincs szüksége rá, a bolond pedig úgysem fogadja meg."

2014. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

22#

Kevés dolog van az életben amire nem létezik, vagy 5-10 mondás. Egyébként ez a mondás, ezen az oldalon helytálló.


Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 10. 09:02
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem, de attól függetlenül adok tanácsot, hátha megfogadja 1-1 kivétel. Legtöbben nem is igazán tanácsot várnak, csak megerősítést, és ők nem is fogadják el az övékkel ellentétes véleményt, és mindig írják tovább a kérdést, hogy "de akkor is, ha...?" "de biztos,hogy...?", az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni, addig kérdezgetnek, míg valaki igazat nem ad nekik, aztán hiába a 100 ellenkező vélemény, ők annak az egy azonosnak fognak hinni.
2014. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!