Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha középiskolás koromban én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha középiskolás koromban én is csak gyúrtam volna állandóan, nem foglalkoztam volna ennyit a tanulással, akkor már rég túl lennék több kapcsolaton is?

Figyelt kérdés
Nem voltam ipari sulis vagy olyan gimis,aki lesz_rta a tanulást és állandóan kondizott.Nem edzettem a testem,csak az elmém.Bejutottam egyetemre és jól is tanulok,de látom azokat a fiúkat,akik izmosak,kigyúrtak,hogy mindig gyönyörű barátnőik vannak és ugyanúgy egyetemre járnak,mint én(mondjuk az más kérdés,hogy fizetősre,mert megtehetik).Nekem meg nincs senkim soha,mert vékony vagyok és magas,nincs boldog életem.Cserélnék velük.
2014. jún. 10. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor kezdd el a sportot. nem vagy rá alkalmatlan, én se járok kondizni mégse nézek ki gyengének, bár nekem a munkám miatt van erőm, szükséges hozzá.. de nem késő elkezdeni, kezdd el
2014. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

És a másik verzió

Ha fiatalkoromban nem gyúrtam volna, hanem tanultam volna, akkor lenne nőm:D

2014. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már a másik kérdésednél is megmondtuk, hogy a saját sorsodért te vagy a felelős és hülye vagy, ha magadon kívül bárki mást is hibáztatsz érte. Ennyi.
2014. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, nem kell végletekben gondolkodni, kicsit a testeddel is törődj, és meg van oldva a probléma. Nyilván a tanulás az elsődleges, de közben azért élni is kell.
2014. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En mindig is tanultam. Elvegeztem az egyetemeket is. Es megis volt nom mindig. Ennek semmi koze a tanulashoz, baratom!
2014. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2014. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ilyen alacsony intelligencia szinttel még is milyen egyetemet lehet végezni?
2014. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én meg alacsony és vékony srác vagyok de volt már több kapcsolatom is elég szép lányokkal. (nem szoktam gyúrni) Azok akiket te látsz azok nem hiszem, hogy annyira nagyon szeretnék egymást, bár kitudja.. :D
2014. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne agodj nekemse volt még párom, pedig elmondhatom h néztem ki sok féle képpen, jelentkező az volt, de azt utasítottam mind, mert volt sok szőke ku rvák, csúf-rémek, és akik naponta cserélgetik
2014. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ide válaszolok a leveledre (amúgy tiltottalak), akkor is csak a te hibád, hogy nem foglalkoztál magaddal. Ennyi. Húzzál edzeni, ha ennyire zavar a helyzeted és ne másokat okolj.
2014. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!