Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a gondolkodá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a gondolkodásomról, a jellememről, és a hozzáállásomról egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok


Eddig csak egy, rövidebb kapcsolatom volt.

Nem rendelkezem rengeteg tapasztalattal eddig, de úgy érzem, nem vagyok lemaradva semmiről.


Szeretnék a közeljövőben egy új kapcsolatot, ami várhatóan szebb és tartalmasabb lesz, csak nem szeretnék rágörcsölni a témára teljesen.

Nyitott vagyok az emberek felé, persze főként a hozzám hasonló gondolkodásúak társaságát keresem, azt szeretem, ha sok témához tudok hozzászólni.

Szeretek társaságba járni, moziba, színházba, rendezvényekre, sokat nyaralok, és örülök, hogy itt a nyár, mert több programra is van lehetőség.


Szívesen olvasok, hallgatok zenét, kirándulok, rajzolgatok, szeretek tájékozódni a világ dolgairól. Szeretek nőiesen, kreatívan, olykor elegánsan öltözködni, persze nem életcélom a tükör előtt pipiskedve megöregedni. :)

Vannak rossz tulajdonságaim, például néha túl érzékeny vagyok, de igyekszem ezt leküzdeni, mert az életben nem vehet az ember mindent a szívére. ( Továbbá lehet valaki számára még hátrány hogy nem tudok főzni, de pótolom a hiányosságokat )


Párként olyan embert szeretnék, aki hasonló gondolkodású, mint én, romantikus, érzéki, humoros, nem baj ha néha szarkasztikus, szeret szintén színház és ilyesmi helyekre járni, nem túl otthonülős, magabiztos, szeret ő is elegánsan öltözni néha. Szeretnék jóban lenni a családjával is, az én családom is szívesen fogadja a választottamat.

Egy kapcsolatban szeretnék harmóniát, figyelmességet, minél több jóval megajándékozni a másikat, tanulni is a másiktól. Szeretnék sugárzani, és engem is boldoggá tenne, ha bearanyozhatnám a másik életét, ragyogni lássam.

Amit nem szeretnék, az a testi dolgok túl korai erőltetése, és a bizalmatlanság.


Mi a véleményetek?

Bocsánat, ha hosszú így éjjelre. :)



2014. jún. 11. 00:51
1 2
 1/15 aladar12 ***** válasza:
aranyos, csak egy kis egoizmust is érzek benne
2014. jún. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem sokat tudtam meg belőled hiába a sok betű. Pár óra beszélgetéssel többre mennék.
2014. jún. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ez olyan mintha tankönyvből másoltad volna... ilyenek akarnak lenni az élő emberek... tehát ilyenek nem lesznek soha.


Nekem elég émelyítő volt ez a leírás. Ha ez mind igaz rád, akkor nem vagy ember... vagy nem tudod még igazán mi az az élet.

2014. jún. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent ez Kerdezo, ha eloben ki nem allhatnalak valamiert. Szep mezes-mazos szoveg...:)
2014. jún. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

rémesen steril vagy! Semmi izgi, egyedi nincs benned, ami megfogna.


Kedves vagy és aranyos... de ennyi. Mint egy porcelán baba.

Használni semmire nem lehet. Csak megnézni, hogy milyen jó.

2014. jún. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs az elvárásaiddal, nem tudom mi bajuk van az előttem szólóknak. Viszont remélem azért hajlamos vagy elengedni egyet-kettőt ezekből a tulajdonságokból, mert elég nehéz lesz olyan pasit találni akiben ez mind megvan, bár ez attól is függ, te mennyire vagy jó csaj.
2014. jún. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Naháááááát! Vannak még olyan lányok, akiknél nincs a szempontok közt a bulizás, az ivászat meg társaik? Leszel a feleségem?!


Amúgy a kérdésedre válaszolva: nagyon szimpatikus a gondolkodásmódod. Több olyan lány kéne és főleg a te korodban, mint Te! Sok sikert kívánok a párválasztásban!


23/F

2014. jún. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

1-5. válaszolók!


Süt belöletek az irígység, mert nincsenek ilyen kvalitásaitok. Igen, ritka az ilyen normális gondolkodás.

2014. jún. 11. 08:14
 9/15 anonim ***** válasza:

Belőled meg süt a csitriség. :P


De tény, ez annyira tankönyvi és száraz... mintha csak egy romantikus regény főhősnője lennél...


Én rosszindulatból írtam amit, hanem te kérted a meglátásaimat. 16 évesen én is így láttam a világot, mikor még nem voltak otthon gondok és az egyetlen dolgom a tanulás volt és persze pasit csak az osztályomban láttam.


Igez ez ritka és példaértékű... de saját tapasztalatomból kiindulva: max az élet első kátyújáig leszel ilyen. Vagy amíg meg nem ismersz közelebbről egy hús-vér férfit.

2014. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, hogy egy teljesen átlagos, normális, fiatal, kissé még idealista, romantikus lelkületű, a felnőttkor küszöbén még kicsit talán innen álló lány leírása ez.


Teljesen rendben vannak ezek az elképzelések, egy fiatal lánynak így kell gondolkoznia. A későbbi tapasztalatok majd még úgyis faragnak és formálnak a dolgon.


A kritikai megjegyzéseket viszont nem szerencsés sértődöttséggel és arrogáns reakciókkal hárítani, még akkor sem, ha jogtalannak érzed őket. Hiszen a válaszolók itt csak a rövid leírás alapján kialakult megérzéseiket írják le, amit befolyásolnak az ő személyes preferenciáik is. El kell tudni fogadni azt is, hogy nem mindenkinek lehetnek szimpatikusak az elképzeléseink a világ dolgairól.

Ha megengedsz egy tanácsot: ha véleményt kérsz, tartsd tiszteletben a neked nem tetszőeket is, ha jogtalannak érzed, akkor utasítsd vissza, vagy cáfold őket, de sose a másik személyét támadd, kerüld a személyeskedést!


28/F

2014. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!