Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Goth metált hallgatok legszívesebben, bár alapvetően mindent szeretek a technon és rapen kívül. Most pl. ezzel az albummal nem bírok betelni jó ideje https://www.youtube.com/watch?v=5B9_CQ0J6OE , valaki így hörögne, suttogna a fülembe szerelmet vallanék neki, (persze nem komolyan :)) Úgysem fog előfordulni. :D

Öltözködésemen csak néha látszik, nem sűrűn burkolózom feketébe, de szeretem, valahogy biztonságot ad számomra. De nyáron miniruhákat is szeretem és hallom miket mondanak ilyenkor az utcán... Farmert nem hordok, nem tudom elviselni, hogy rám tapad. Edzőcipőt ugyanúgy szeretem, mint a nőiesebb szandálokat, de magassarkút nem, pedig állítólag tudok benne járni, csak a bőröm nem bírja. Nyilván attól függ hova megyek.

Bensőről most azért nem írok, mert úgyis csak hosszabb idő után derül ki valakiről milyen, nem pár sorból. Első benyomást ugye a külső adja meg és erre lennék kíváncsi.

23l


2014. jún. 11. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha az öltözködésben is gyakran megnyilvánul szexinek tartom, de tudom, hogy ez sok embert elriasztana.

Ha nem ismerlek, nem tudok másra, csak a külsőre hagyatkozni.

2014. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindjárt lerohannak...

Egyébként mi lesz jobb, ha most rád írnak, lefujjoznak, vagy éppen nekiállnak agyba-főbe dicsérni?


(Amúgy az album nem rossz. Nekem túl lányos, de nem rossz.)

18L

2014. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd ezt is , egyébként tök mind1 miben öltözik 1 lány ha tettszik akkor mind1 mibe van
2014. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az ilyen csajok hajlamosabbak a szélsőséges érzelmekre, jobban kell tartanom attól hogy levágják a fütyim, vagy megszurkálnak, ha kicsit felbosszantom őket. Szóval én félek tőlük, de azt néha sajnálom, ha egy jó csaj ilyen stílust vesz fel.


USA-ból rendszeresen vannak olyan hírek, hogy ilyen stílusú csaj kinyírta barátját, vagy a szomszéd kisgyereket.

2014. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez most olyan mintha egy 13 éves lány írta volna :)
2014. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem minden fekete ruhás nő/férfi pszichopata. :D Ismerd meg meg az embereket. Valamire utal, de nem ezen múlik. Nekem sem tetszik amikor valaki tele van piercingekkel, mint egy karácsonyfa, de nem ítélem meg, hogy ő milyen lehet, inkább kíváncsivá tesz, hogy jobban megismerjem. "Páwákra", és akik a csajok miatt gyúrnak inkább azokra nézek értetlenül.

Ugyanúgy hisztis, ostoba, elviselhetetlen lehet egy lány, akárhogy is öltözzön.

2014. jún. 11. 17:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy goth stílusú csajra a legdicsérőbb jelzőm is csak az lehet, hogy szexi vámpírnak néz ki.
2014. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én személy szerint imádom a metált, és sok alműfaját is, amit küldtél nekem bejön. Nem ismerkedtem még igazán goth stílusú csajokkal. A túl sok fekete, depresszív kinézet nagyon taszító. Legyen szolid rajta a fekete viselet, és nézzen ki szexin, aranyosan, legyen pozitív és boldog.


De egyszer nagyon kipróbálnék egy ilyen nőcit :)

2014. jún. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek alapján semmit.

Arra gondolok, milyen lehetsz külsőleg, milyen lehet veled beszélgetni, milyen temperamentumod lehet.

2014. jún. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kipróbálás felpróbálást jelent? :D
2014. jún. 29. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!