Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor leszek olyan izmos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek olyan izmos, hogy megbámuljanak a csajok?

Figyelt kérdés
Üdv,nagyon sovány fiúként kezdtem el edzeni.Mostanra egész szépen fejlődtem és élvezem is az edzéseket,jelenleg 188cm és 82kg vagyok,minimális testzsírszázalékkal.Még vékonyként tekintek magamra és rám férne minimum 10kg izom,de kb.mikotról várható az a szint,amitől megbámulnak a lányok és jó pasiként tekintenek rám?Leszögezném nem vagyok ronda,bár nem férfias az arcom,inkább kisfiús(igaz még csak 19 éves vagyok).
2014. jún. 11. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
hát így leírásból nehéz megítélni, küldj egy képet, hátha tudok segíteni, hol mivel, mennyit kéne még rágyúrni!
2014. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
188 82kg az már átlagosnak mondható. Igen, 10 kg izom és menőzhetsz a strandon.
2014. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A csajok miota bamuljak meg az onbizalomhianyos, kisfarku kisfiukat?
2014. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szúrjad magad és akkor hamarosan. :)
2014. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10kg izom?kevészsír?

Nálam a kevés zsír 10% alatt van. Naturalba kb. 88kg a határod 8% testzsírral.Talán 90. Tehát az a 10kg izom kicsit sok. Időbe is egy jó 2év, ha nem több.

2014. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A testednek összhangban kell lennie az arcoddal és a ruháiddal. Nem lehet csak izomból nőt csinálni... illetve de, de az olyan is.
2014. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!