Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze kéne már hoznom valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze kéne már hoznom valami normális párkapcsolatot. Eldöntöttem, hogy nyitottabb leszek?

Figyelt kérdés

Arra jutottam, hogy azért vagyok sikertelen a szerelemben, mert nem vagyok eléggé nyitott.

A kérdésem: Hol ismerkedjek, gyakoroljam a nyitottságot, milyen közegben?

Az egyetem már kilőve, most költöztem haza. Csak pár barátnőm van és ők is máshol vannak általában, meg nem nagyon találkozom az ő ismerőseikkel. Főleg fiúkkal kéne haverkodnom, tök mindegy, h bejön-e vagy nem, csak gyakorolnám velük a dumálást, ismerkedést.

Szóval hogyan? Szólítsak le embereket az utcán? Vagy hol lehet jól ismerkedni?



2014. máj. 30. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
társkereső? ott tét nélkül lehetsz nyitott, max abbamarad a levelezés, és nem élőben esel pofára.
2014. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8.ker
2014. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne szólíts le embereket az utcán mert hülyének fognak nézni. Jól ismerkedni rendezvényeken lehet meg forgalmas köztereken. bp-n laksz könnyű dolgod van a nyáron, mert annyi az ingyenes szabadtéri rendezvény h csuda. Mennyi idős vagy?
2014. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

24 vagyok.

és mindenképp előben szeretném, neten tökre más. Nem párt szeretnék ugyanis, hanem inkább én magam megváltozni picit.

2014. máj. 30. 22:38
 5/15 anonim ***** válasza:
Itt rengeteg embernek irhatsz mind ért hozzá
2014. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kuyát rengeteg emberrel kapcsolatba kerülszséta közben
2014. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz? Privátban is válaszolhatsz.
2014. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"Jól" ismerkedni bárhol lehet, akár itt is. A kérdés nem ez, hanem az, hogy neked eddig miért nem jött össze.
2014. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azért nem jött össze, mert nem vagyok elég nyitott. (Neten az vagyok) Egy kapcsolatom volt, az is szr volt, mert csak úgy belementem, hogy legyen már valami.

Nagy városban lakom, szóval szerintem vannak programok.:) Mondjuk egyedül vicces lesz elmenni, de ez van.

2014. máj. 30. 22:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Szeretnél velem haverkodni? Akkor a hétvégén gyere át hozzám takarítani.
2014. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!