Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok van köztetek olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van köztetek olyan aki webcam modellkedik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Most szeretném elkezdeni,az érdekelne hogy ti mutattok arcot is? Letiltottam Magyarországot az oldalon, de azon gondolkoztam hogy eleinte nem mutatnám az arcomat, kicsit még bizonytalan vagyok emiatt, egyébként már rászántam magam, vettem egy jobb kamerát is. Kérlek osszátok meg tapasztalataitokat itt vagy akár privátban, nagyon fontos lenne! :) Nem ismerek ilyen embert a környezetemben aki ezt csinálná. Előre is Köszönöm!

2014. jún. 12. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen a tested?
2014. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Még szerencse, hogy létezik proxy a világon... :) Meg elég sok magyar él külföldön. Szóval előbb-utóbb megtudja mindenki.
2014. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem lesz nagy forgalmad arc nélkül! Egyébként hiába tiltod Magyarországot úgyis megtalálnak!
2014. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó tudni, hogy a világon a legnagyobb kamerás oldal tulajdonosa és sok sok munkatársa magyar :)


Teljesen nem lehet elbújni, aztán ki tudja, lehet hosszú ideig nem lát olyan aki ismerne.


Talán az a jó megoldás, ha csak a fizető vendégek kapnak arcos képet, ezzel már elég jól meg vannak szűrve a magyarok.

2014. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Mi már a párommal lassan 3éve csináljuk ilyen fizetéskiegészítés képen nem mondom elég jól fizet gyakorlatilag mintha egy harmadik ember fizetését kapnánk meg havonta.

Igazából nincs teljes védelem az ellen, hogy ne ismerjenek fel tudom ajánlani neked jó minőségű parókát ill erős de jól kinéző sminket valamint a lencse nélküli szemüveget amennyiben nem vagy szemüveges és persze, hogy csak fizető vendégnek mutatod az arcot. Esetleg kérdésed lenne írj priviben.

am szetem szexchatezés még nem olyan gáz dolog amit annyira szégyellni kéne.

2014. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Neved?


Vagy nem publikus?

2018. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mármint az oldal neve és a tiéd is
2018. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!