Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a hütlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a hütlenség gyakorisága és egy adott ország GDP-je korellál egymáshoz?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
még nem gondoltam erre...de nagyon elképzelhetőnek tartom, hogy a kettő között van összefüggés...
2014. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amikor még ment a született feleségek, volt erről a jelenségről egy dokumentumfilm, ami lényegében arról szólt hogy a jobb módú családok, ahol a feleség önmagában is képes anyagi biztonságot teremteni, sokkal nagyobb a válások aránya.
2014. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha van összefüggés, akkor fordítottan.
2014. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Hm! Ez a kérdés már évek óta lázban tartja és megosztja a tudós társadalmat. Pro és kontra vannak elfogadható magyarázatok, okfejtések erre vonatkozólag, de hitelt érdemlően még egyik oldal se tudta, se megerősíteni, se megcáfolni! Remélem tudtam segíteni :)
2014. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4, köszi. :)

Én hajlok arra, hogy igen.

2014. jún. 12. 15:23
 6/14 anonim ***** válasza:
#6 Ugye feltűnt hogy a #4 csak vicc volt? :D
2014. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen, és neked hogy az 5.voltam? :)
2014. jún. 12. 15:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Midig gondjaim voltak a számokkal. :)
2014. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A gazdagabb tarsadalmakban tobb lehetoseg van, leven h nem csak dolgoznak, alszanak, es meghalnak az emberek. A szegenyebb tarsadalmakban viszont lazabbak az erkolcsok, a noket targykent kezelik es a ferfiak gyakorta onkenyesen hasznalatba veszik az akar ismeretlen nok testet is. Ezen ket egyszeru felvetesre alapozva szerintem nem hozhato osszefuggesbe a gdp-vel a megcsalas. Persze ha eleg nagy a monta akkor mindenkeppen lesz valamilyen statisztikai kapcsolat, de az csak torzitas, meresi hiba.
2014. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Gondolom nő vagy. :)
2014. jún. 12. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!