Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Máshol is ilyen sexyk a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máshol is ilyen sexyk a lányok?

Figyelt kérdés
úgy értem más országokba is van sok sexy csaj.

2013. máj. 11. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem nincsenek! Esetleg az olaszoknál.
2013. máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Az olaszoknál?Ahol szőrösebbek,mint a pasik?

De minden országban vannak gyönyörű nők,sőt,van ahol sokkal szebbek is,mint amit itthon látni.

2013. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Cseh, lengyel lányok még elég jók.

De persze a magyarok a legjobbak:)


I love this country

2013. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Európa keleti részére ez elég jellemző szerintem. :) A cseh, lengyel, román, szlovák, ukrán nők között is sok olyan van, aki nagyon szép. Sőt az oroszoknál is sok a szép nő.

De pl Amerikában meg Kanadában is elég sok szép nő van, meg a brazilok között is.

2013. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és sexyik is?????? :)
2013. máj. 11. 19:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugaton az olaszoknál sok jó csaj van.


Franciáknál, angoloknál ne tudd meg... :))))


Amerikában is nagyon szép csajok vannak és sokkal közvetlenebbek mint a magyarok. Nem játsszák el a megközelíthetetlen démont.


Ázsia szerintem kritikán aluli. Na de ízlések és pofonok...

2013. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szexik is.
2013. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én voltam Hollandiába,és ott sokkal jobbak vannak mint nálunk.Jobban is néznek ki,és nem ennyire felszínesek,továbbá intelligensebbek is.Nem csak azt nézik,hogy most éppen tökéletes-e az arcodon minden vagy sem,hanem meg is akarnak ismerni emberileg is.
2013. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as!

Esetleg csak azért, mert ott te vagy a "külföldi pasee"?

2013. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es.

Egyáltalán nem azért,ott tényleg így vannak a dolgok.Beszéltem is egy ottani sráccal és barátnőjével,megjegyzem nagyon intelligens és szép barátnője volt,és teljesen normálisak voltak mindketten.Arra a srácra tudtam azt mondani,hogy megérdemli azt a lányt ténylegesen,míg itt nálunk hát nevetséges amik vannak.Sok férfi ismerősöm van,és aki normálisabb ténylegesen és intelligens,azoknak egytől egyig nincs párjuk.A miértjét nem értettem soha sem.

Azok akiknek meg van,meg sem érdemlik,kihasználják a párjukat,megcsalják és még sorolhatnám miket művelnek.A többi srác aki meg megbecsülné őket,és foglalkoznának velük,azok el vannak küldve a búsba.Nos ezekért is jobb külföld,ott nem így állnak hozzá a dolgokhoz,nem véletlen hogy Magyarországot nyilvánították a legboldogtalanabbaknak a világon.

2013. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!