Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor azt mondjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor azt mondjátok, hogy a csupasz puncit szeretitek, akkor teljesen csupaszra gondoltok, vagy csak a nagyajkaknál legyen csupasz és feljebb maradhat?

Figyelt kérdés

Fiúk és lányok is válaszolhatnak, igazából ez egy örök rejtély volt számomra, és gondoltam megkérdezem.


Természetesen feljebb sem méteres, elburjánzott szőrre gondolok, hanem azért karbantartottra ott is.



2014. máj. 29. 13:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
Az a fazonos
2014. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a csupaszt. Gyerekes. Na de a kérdésre válaszolva ha aszongyák csupasz, akkor totálisan kopasz. H fent meghagyod, az fazonos, mint ahogyan már előttem írták.
2014. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A csupasz, az csupasz, a fazonra nyírt, meg fazonra nyírt. Nem igen lehet összekeverni a kettőt.
2014. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, nem tudtam, hogy ez ennyire egyértelmű. :)
2014. máj. 29. 14:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Csupasz!

De egy kis borosta is jól tud állni.

Neked milyen most kérdező?

2014. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát én magamnak úgy szeretem, hogy hagyok egy vékony csíkot felül, mert különben nagyon kislányosnak érzem magam...:D
2014. máj. 29. 15:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Válaszodból kiderül hogy igazán még nem is vagy nagylány... :-)

Na de ahogy neked van az úgy teljesen jó!

Különben is ha már mi fiúk meglátjuk onnan már nem fordulunk vissza!!!

2014. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 04-71 válasza:

Punci az punci, ha szőrös, ha nem. Ha egy fiú a közelébe kerúl nem fogja elenegedni. Ennyi.

16/f

2014. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
45%

Kedves Kérdező!


Én azt tudnám javasolni hogy mindíg teljesen borotváld le tökéletesen simára. Így ugyanis teljesen meztelennek érzed majd magad. De van további előnye is. Sokkal tisztábbnak érzed, nem izzad annyira nagy melegben hiszen nincs ami melegítse, könnyebb mosakodni. Miután fürdesz, a szőr mindíg vizes marad egy kicsit ezt gondolom tapasztaltad, a teljes borotváltat pedig egyszerűen megtörlöd mint a kezedet kézmosás után ész száraz lesz, Ez azért jó mert a bugyid nem lesz nedves és nem ad fülledt érzést. Nekem a barátnőm mióta ismerem tökéletesen simára borotvált odalent. Nem tudom hogy csinálja de egyetlen szőrszálacskát nem láttam rajta eddig Olyan sima a bőre mint a tükörlapja. És vannak még olyan élvezeti értékei ha nem zavar leírom, ezért írtam privát mert ez kissé meredek, szóval csodálatos nyalni és a punci illata is egész más sokkal izgatóbb mint szőrösen. Nem találok rá magyarázatot de így van .További csodás előny, a legnagyobb forróságban sem kell fürdenie mielőtt kinyalom mert nem izzad annyira, és nem kell aggódnia amiatt hogy ápolatlanság érzetét kelti bennem.Nem mintha zavarna, a múltkor 500 km utazott vonaton, mikor megérkezett és leszállt, beült az autóba, felhúztam a szoknyáját és egy fél óráig nyaltam. Egy kicsit ellenkezett mert azt mondta most tényleg izzadt, (30 fok volt aznap) de végül is belement és nagyon élvezte a végére, rólam nem is beszélve.

Szóval teljes borotva!

Szia!

2014. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hàt én egyszer vissza fordúltam... a dzsungel felűl egy tisztasàgi betét alúl egy darab fa a làny...
2016. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!