Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellene ezt mondanom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene ezt mondanom a fiúnak, vagy már rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy neten megismerkedtem egy fiúval, taliztunk is már, és közelebb kerültünk egymáshoz, vagyis járunk, szóval távkapcsolat. Már több, mint fél éve ismertem meg egy társkereső oldalon, viszont csak nemrég kezdtünk el találkozgatni. Én már letöröltem magam a társkeresőről, ő magát még nem, csak a képeit szedte le. Mielőtt letöröltem onnan magam, egy fiú írt ott nekem angolul, aki ugyanabban a városban lakik, ahol a barátom. Nos, ez a fiú egyetemista, és gondoltam, hogy mivel angol, így elkezdek vele beszélgetni, hátha javulok valamit. Többet se én, se ő nem akarunk egymástól, csak barátok vagyunk, ha lehet annak nevezni, hogy beszélünk 2-3 hónapja. Nem mindennapos, van, hogy hetente ha beszélünk egy keveset. Neki is van barátnője, így az ő részéről sem lenne több. Sok dolgot meg szoktunk beszélni egymással, pl ha egyikünk összeveszett a párjával, vagy hogy milyen jó dolog történt a másikkal. Én pl arról is meséltem neki, amikor először találkoztam a barátommal, ő pedig velem együtt örült.

Már nem a társkeresőn beszélünk, hanem a facebookon, de csak ennyi, képet se küldök neki magamról, csak azt látta, ami a társkeresőn volt. A barátomnak nem említettem meg, hogy szoktam ezzel a fiúval beszélni, mert annyira nem tartom lényegesnek, mivel a fiú csak virtuális-barát, semmit nem érzek iránta. A fiúm azt mondta, hogy ő nem szokott lányokkal ismerkedni, csak én vagyok neki, habár sok lánybarátja is van.

Az a fiú megemlítette egyszer, hogy végre élőben is összefuthatnánk egy kávéra, ha már neten így elvagyunk. Megmondtam neki, hogy a barátomnak nem beszéltem mèg róla, először szólnom kellene neki. Nekem ez a fiú tényleg semmit sem jelent, de most én vagyok a sz*r alak, hogy a barátomon kívül más fiúval is szoktam néha csetelni? Rajta kívül nincs más, de félek, hogy ha elmondom a barátomnak, ő megcsalásnak venné vagy ilyesmi, és megutálna, stb.. Mit tegyek? Elmondjam neki? Ti mit tennétek? 18/l mindkét fiú 22-23 körüli


2014. jún. 12. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:

töröld mindkettőt a francba és alakíts ki egy normális kapcsolatot.. ennek mi értelme?

amúgy szerintem nem gáz ha beszélsz más fiúkkal, de találkozgatni... minek azt is, nem értem az egészet..

19f

2014. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmondhatod neki, én elmondanám neki. De csak azzal a feltétellel ha valóban nem akarsz semmit az angol nyelvű sráctól. Nem kell elmondanod, de megérdemelné, h tudja. Te viszont ne felejtsd el h barátod van és neked sem esne jól ellenkező esetben...
2014. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már megbocsáss, de mi az, hogy nincs értelme a távkapcsolatnak?? nem egy pár él távol egymástól, mégis tud működni..
2014. jún. 12. 23:38
 4/7 anonim ***** válasza:
A nyelvtudásodat tökéletesíted, ennek inkább örülnie kéne, hogy ilyen szorgalmas vagy!
2014. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha ennyire ráparáztál, akkor szerintem mégis érzel valamit... ha nem éreznél, akkor elmondtad volna előbb... mondd el, szerintem alap, hogy kell egy fiú, vagy lány barát, vagy éppen több...
2014. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el.De én eleve nem mondok el semmit soha.Amikor barátnőm volt nem is tudtak róla itthon.A szakítás után derült ki fél évvel.De arra se nagyon emlékszem,hogy hogyan.Szerintem nem kell mindent mások orrára kötni.Nekem a fél életem ilyen.24 éves leszek,de még a családom se tud rólam szinte semmit.
2014. jún. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fish1 ***** válasza:

Nekem ebből, hogy párszor leírtad, hogy nem akarsz semmit a másik pasitól, pont az ellenkezője jön le, hogy valami mégis van. Ha igazam van ebben, akkor tegyél magadban rendet, hogy most melyiküket is akarod igazán.


Ha tényleg nincs semmi köztetek, akkor nem gáz, hogy mással is beszélgetsz. Viszont ha a pasidnak nem mondod el és rájön, akkor tuti botrány lesz belőle, mert milyen esetben szokott egy nő eltitkolni egy másik pasit? Abban az esetben, ha kavar vele. Ha elmondod neki, akkor jó eséllyel nem fog ilyeneket gondolni.

2014. jún. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!