Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok, ha a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha a sok csalódás miatt engem már csak szexuálisan érdekelnek max a lányok?

Figyelt kérdés
De mivel ronda vagyok még ezt sem igazán tudom kiélvezni. Bár annyira nem is érdekel, jobban örülnék egy olyan lánynak, aki nem csak külsőre vonzó, hanem személyiségre is. De mivel ilyen nem létezik így marad a szexuális vágyakozás.
2014. máj. 14. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
nem,csak gyökér
2014. máj. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Élete során mindenki elég sokat csalódik. Utána mindenki maga dönti el, hogy gyökér lesz tőle, vagy sem.
2014. máj. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen személyiségű lány vonzó neked?
2014. máj. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben voltam pajtás.. majd változni fog :)
2014. máj. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"aki nem csak külsőre vonzó, hanem személyiségre is"

Mindenki itt rontja el. A sok hülye elvárás. Mert el sem lehet képzelni olyat, hogy egy amúgy nem feltűnő, inkább csak elfogadható külsejű lány megtetszene személyiség alapján, és utána szépnek gondolnád. Több fiú tetszett már meg személyiség alapján, mikor külsőre nem vonzott. De miután megtetszettek, már külsőre is vonzónak találtam őket.

Rondának érzed magad? Találj más értéket magadban, amit erősíthetsz. Mindenkinek más jön be. Ronda embereknek is van feleségük-férjük, szóval nincs sehol ilyen tétel, hogy csak a szépeknek lesz akárkijük.

És a fő kérdésre is egy válasz: nem, nem vagy rossz ember, csak bátortalan, és nem kitartó.

2014. máj. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó, arra nem gondoltál, hogy férfi-nő között vannak különbségek, és nem minden működik fordítva is?

Én fiú vagyok, és mindig forditva történt, mint neked :P

2014. máj. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MócsingosFőzőkolbász válasza:

Én úgy jártam, hogy személyiségre nagyon tetszett a srác de még ez is kevés volt ahhoz, hogy külsőleg is szépnek lássam....

A mai világba qrvasokat számít a külső. Ez van...


Ja a kérdésedre a válaszom. Ha téged seggbek*r egy b**zi mert te csak szexuálisan érdekled őt, hogy éreznéd magadat??

2014. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!