Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem tetszettem a srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem tetszettem a srácnak, de már 1 hónapja nem érdeklődik felém, már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Osztálytársak voltunk, padtársak. Azzal hülyéskedtünk hogy járunk (mert a többiek ezt kezdték el, miután padtársak lettünk), sokszor értünk egymáshoz, törődött, foglalkozott velem. Még azt is megkérdezte egyszer, hogy most van-e valakim? Mondtam hogy nincs, aztán mondta hogy ő most nekem udvarol (de ezt mondhatta hülyeségből is). Erre rá pár hétre elballagtunk, személyesen csak az érettségin találkoztunk (nem egy városban lakunk). Fb-n én kerestem, de elég egyoldalúnak tűnt a dolog, már nem olyan lelkesedéssel dumált velem, mint a ballagás előtt. Szerintetek keressem továbbra is, vagy hagyjam, mert nem érdeklem? 2 hete írtam neki, elolvasta, nem válaszolt rá. Azóta nem ír. Próbálkozzak tovább? Lehet azt hiszi, hogy engem ő nem érdekel?
2014. jún. 13. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerinte, ha jóban voltatok, mondhatni barátok voltatok, akkor simán megkérdezheted, hogy van e valami problémája.

Ne úgy írd, hogy Miért nem írsz nekem, miért nem kedvelsz már.

Hanem, csak kérdezd meg, hogy van e valami problémája Veled, mert láthatóan kerül téged. És, hogy beszéljétek meg, mert nem vagytok már óvodásak.

2014. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat!
2014. jún. 13. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!