Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Miért ilyen gyáva? Vagy túl büszke?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, 19éves, én 17 vagyok. Tavaly láttam először.Mindig nagyon nézett rám,néha mosolygott is. Nekem is nagyon bejött, de lépni egyikünk se lépett...legalább rám írt volna vagy valami.. aztán elment dolgozni Pestre na gondoltam kár , de végre elfelejthetem. A gond az, hogy mostanába újra elkezdtem látni...mire elfelejtettem ujra megjelent, visszaestem a gödörbe... A durva az hogy mostis annyira néz rám meg ilyenek...azthittem már rég elfelejtett...Egyébként jellemző rá, hogy nagy csajozós,bár nem tudom,lehet ezért nem is lép mert elvárná hogy én lépjek..abból nem eszik..Am. szerintem megy ő majd pestre vissza valószínűleg, ezért is van most bennem szar érzés, hogy úgyse lesz semmi, jön a nyár, becsajozik meg ilyenek...de miért néz még vajon mindig úgy rám mint régebben?...
2014. jún. 13. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled pihengess,meleg van
2014. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem beképzelem...
2014. jún. 13. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Látja, hogy lehet veled játszani..de ne gondolj semmi jóra!1 csaj vagy neki,azok közzül,akikre ugyan igy néz minden nap,nem csak rád
2014. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mostanában is láttam újra, és még mindig annyira feltűnően néz rám...
2014. szept. 7. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, vagy szépnek, érdekesnek tartja a külsődet, de ha nagyon tetszenél neki, úgy is lépne. Meg az is tetszhet neki, hogy látszik rajtad, hogy nincs ellenedre a dolog. Ne hagyd, hogy játsszon veled...
2014. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!