Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátnőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt, ha nem vagyok kigyúrt májer, hanem nagyon vézna, magas, gizda?

Figyelt kérdés
Sajnos a lányok szóba sem állnak már olyan fiúval,aki nem kidolgozott testű,izmos.Sokat edzek és rendesen eszek,de nem valószínű,hogy 1-2 éves belül izmos leszek,addig bármi lehet ami miatt abba kell hagynom az egészet...

2014. jún. 13. 17:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
188 cm és 81-82 kg vagyok jelenleg.
2014. jún. 13. 17:21
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Ez csak egy hülye kifogás amivel becsapod magad hogy ezért nincs csajod. Igen, nyilván csak a kigyúrt fiúknak vannak barátnőik. Nyisd ki a szemed és sétálj egyet az utcán.
2014. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Ha szerinted csak ez a probléma, akkor kezdj el gyúrni!

Sírásból még senki nem profitált.

2014. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A 188 cm-hez a 82 kiló pedig nem hangzik olyan gizdának..
2014. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nem ezen múlik...Annyi magas, gizda embertől hallani, hogy van párja, a másik felétől meg azt hallani, hogy nincsen és ezt minden féle emberről el lehetne mondani.
2014. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
A jó szöveg pótolja a tökéletlen testet.
2014. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Ha az arcod szép szerintem ugyan úgy buknak rád a csajok mi másra, max nem veszed észre. Egy magas pasi nagyon vonzó tud lenne, még akkor is, ha kicsit vékonyabb, legalábbis nekem tetszenél, ha az arcod is szép...
2014. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm 194 centi és 50 kiló, ő mit szóljon? Inkább örülj! :)
2014. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
188cm-hez nem gizda a 81-82 kiló. Egyik haverom szintén 188cm magas és ő csak 72 kiló, és még ő sem gizda, van rajta némi izom is. Van egy másik aki szintén 188cm és 62 kiló na ő már gizda. Úgyhogy a testalkatod rendben van. Amúgy meg nem feltétlenül csak a kigyúrt májereknek van barátnője. Ha valakinek van elég pénze az is könnyen szerezhet, ha jó belső tulajdonságokkal bír de pénze nincs és nem is néz ki jól, akkor meglehetősen kicsi az esélye, a mai világban. Amúgy meg ha gyúrsz egy kicsit az azért nem árt de ne vidd túlzásba.
2014. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
72 kilóról jöttem fel gyúrással,de igazán csak most léptem haladó szintre
2014. jún. 13. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!