Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem vonzódik egy lány...

Miért nem vonzódik egy lány sem az alacsony, gizda fiú típushoz, miért ennyire fontos, hogy magas és nagy súlyú legyen egy fiú?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a gizdán arra gondolsz hogy a fiú combja olyan vastag kb mint a lány karja, az elég zavaró lehet. De ez csak az én véleményem
2014. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a lányok azt találják férfiasnak.
2014. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell nagy súly. Ha egy férfi magasabb a nőnél, az valahogy azt az érzést kelti, hogy biztonságban van a nő, szívesen néz fel rá szó szerint az utcán. Csóknál is kellemesebb maga a tudat, hogy lábujjhegyre kell állnia a nőnek,illetve a férfinak kicsit lehajolnia hozzá.


Én speciel nem érzem jól magam az utcán egy velem egymagas srác mellett.Nem látom férfiasnak.

2014. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert nem férfias
2014. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DaniMentha válasza:
szar lehet mert én 185cm vagyok de azért ne add fel
2014. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem a magassag nem lenne fontos ha nem lennek enmagam is magas, nekem az a lenyeg, hogy nalam legyen magasabb.

Szeretem ha egy fiu vekony "gizda" vagy max egy kicsit izmos, de ha szetgyurta az agyat es mar nem tudja a teste melle zarni a kezet vagy osszezarni a labat a izomtol, mar undorito szerintem. valamint nem szeretem ha egy fiu kover.

2014. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is számít, hogy magasabb legyen nálam. Ha olyan 18-20 cm-el, vagy többel magasabb, akkor nem baj, ha nem annyira izmos, de azért gizda se legyen. Viszont ha nem sokkal magasabb nálam, akkor fontos, hogy szélesebb válla legyen, és 'férfias' testfelépítése (értitek na :DD), mivel én nem vagyok se túl magas (160 cm), se túl vékony (65 kg).
2014. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DaniMentha válasza:
Ha nem akarsz "gizda" lenni menj boxolni..legjobb sport<3
2014. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!