Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sulis lányok, mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sulis lányok, mi lenne a reakciótok, ha az osztályotok "ügyeletes bohóca", egyszerre csak elkezdene normálisan viselkedve, közeledni hozzátok?

Figyelt kérdés
Már elég régóta én vagyok aki, mindig késik, a tanárok (és a diákok) agyára megy az órán közbeszúrt poénjaival, stb.

2014. jún. 13. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
a bohóc mindig az marad :c
2014. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hááát... az osztály ügyeletes bohóca egy lány. Ezért nem nagyon jönne be. Pláne, hogy utáljuk egymást
2014. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebbol a szerepbol csak ugy tudsz kilepni, ha uj kornyezetbe kerulsz, mas megoldas nincs. Akik ismernek azoknal mar veged. Sorry.
2014. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

gyanakodtam hogy milyen, szerinte "poén"-t tervez ellenem.

durva és elutasító voltam vele, mivel azelőtt állandóan az agyamra ment a vicceivel.

a többiek azt mondták hogy szerelmes belém. hát nem tudtam meg mert hamarosan elköltöztünk és más suli, más osztály

2014. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 4

jah ismeros az ilyen, amugy allitolag ezek az allitasok igazak, csak szegenyek nem tudjak kifejezni rendesen az erzeseiket.

2014. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Háát, attól függ milyen szerepet töltesz be az osztályban. Én pl mai napig hülyéskedek, csak akik közelebbről ismernek tudják hogy normális vagyok, és mivel sportolok is+ sose hagyom magam ha netán vitába kerülnék vagy valaki ugatna nekem, ezért volt lehetőségem csajozni.(19/f)Viszont én nem ismerlek, de ha lesz egy komolyabb kapcsolatod akkor ajánlom olyan lányt találj aki szereti ha hülyéskedsz néha:), mivel tudom hogy nem lehet megváltozni, nekem is egyszerűen jól esik néha hülyéskedni kicsit. Én 3 éve vagyok együtt a mostani párommal és nagyon jól megvagyunk. De mégegyszer kihangsúlyozom NEM lehet megváltozni, egyszerűen kell, akik nem közeli barátok azokkal ne is foglalkozz tartsanak csak hülyének, engem se érdekel,és LÉGY FÉRFI! Attól még hogy hülyéskedsz akárki beszól üsd meg, szólj vissza és ne hagyd magad. De a lány, akit szeretsz, annak bizonyítsd be hogy te más vagy, tudsz komoly is lenni, csak hát ilyen vagy:) (az a lány aki majd szerelmes lesz beléd, elfog fogadni úgy ahogy vagy, és szeretni is fogja a hülyeségeidet)
2014. jún. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!