Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi lenne az okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi lenne az okos megoldás?

Figyelt kérdés

Volt egy nagy szerelmem aki tökéletesen összhangban volt velem, nagy volt a hasonlóság köztünk. Majd nem jöttünk össze mert összevesztünk egyszer.


Aztán összejött mással, és teljesen megváltozott. Én napi szinten álmodok még 5 év után is azzal a lánnyal aki akkor volt, de már ha találkozok vele meg beszélek vele se érzem azt hogy ő egyenlő azzal aki volt.


Az új pasijával ugyan már nincs együtt, szétmentek, de jóba vannak, és a legvicesebb az hogy teljesen hasonlít inkább már rá, mint rám.


Megváltozott a zenei stílusa az életstílusa, az élethez való hozzáállása, az önértékelése, a mások értékelése, érzelmileg nem mondhatnám már érzelmesnek sem.


Hogy tudnék valaki olyat elfelejteni aki számomra már "halott?"



2014. jún. 13. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nincs is saját személyisége, tehát nem vesztettél sokat.
2014. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát sokáig azt hittem, hiszen teljesena másik felem volt, és nem azért mert mindenre én vezettem rá, hanem mert úgy ismertem meg.


Pl. ő is hiperaktív volt én is.

Ő is ugyanazt a zenét hallgatta amit én is. (stílusra).


Nem egymástól vettünk el, hanem alapon haosnlóak voltunk, mint felfogásra mint mindenre. Ma meg már nem is úgy nézek rá, ugyanakkor álmomban még mindig az aki volt.

2014. jún. 13. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akik annyira keresik a másik felüket (akár tök tudatlanul), hogy egyrészt bevonzzák a megfelelő embert hozzá, másrészt teljesen tudatlanul elkezdenek hozzá alkalmazkodni. Valószínűleg a lány olyat látott a másikban, ami már inkább volt az ő saját személyisége és ezért maradt meg olyannak.

Hogyan tudnád elfelejteni? Miért foglalkoztat ő még mindig annyira? Kinek a hiányát akartad vele pótolni? Lehet, hogy magzat korban elvesztetted az ikredet, arra ez elég jellemző. Lehet, hogy más módon vesztettél el valakit, akit annyira akarsz pótolni.

2016. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!