Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a megoldás? Sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás? Sosem kerültem még ilyen helyzetbe! Egy okos tanács sokat segítene.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy fél éve lett vége egy kapcsolatomnak. Pontosan 10 hónapot voltunk együtt. Nagyon szerettem,ő is, de neki sokkal fontosabb volt hogy mit gondolnak róla, ugyanis elkezdett a munkahelyén egyre magasabb posztot betölteni, és a köztünk lévő korkülönbséget ott nem nézné sok ember jó szemmel, illetve a családja sem.. Én 17 vagyok ő 32. Arra a megoldásra jutott, hogy szakítsunk, de hogy ne szenvedjek megpróbálta megutáltatni magát velem. Én bosszúból elhíreszteltem mindent a munkahelyén, ezáltal jelenleg nagyon haragszik rám és látni sem akar, én viszont borzasztóan szenvedek miatta. Úgy érzem nem tudok túllépni ezen és nem értem miért választotta a pénzt a szerelem helyett. A munkatársa, aki egyben a legjobb barátja(gyermekkori barátság), elkezdett rám hajtani, ők összevesztek. Most emiatt is utál. Én tisztelem a férfit de nem akarok semmit tőle, nem szeretném megbántani, ugyanakkor nem tudom mit tegyek hogy visszakapjam a volt barátom.. Reménykedem hogy ha csillapodik ez az egész felkeres,de ha nem beleőrülök. Mindenki azt mondta aki ismer mindkettőnket,hogy ne keressem mert most nagyon haragszik és tuti elhajtana. Próbáltam hívni de kinyomja.

Segítsetek beleőrülök.


2010. júl. 14. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyerekes volt a bosszú, a hiresztelés.

Nyilvánvaló, hogy nem akar már téged. Próbálj továbblépni.

2010. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudok továbblépni, miért ilyen felfoghatatlan?
2010. júl. 14. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedj. Nézd végig, hogy pár éven belül esetlegesen felesége, gyerekei lesznek.
2010. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te még gyerek vagy hozzá képest( azt híreszteltem)a büszkeség elég nagy egy férfinél és nem valószínű,hogy vissza kapod!
2010. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért olyan felfoghatatlan, hogy nem akar tőled semmit?

Amúgy előttem szólóknál a pont.

2010. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kellettél eléggé, ehhez joga van. A gyerekes viselkedésed biztosan megerősítette abban, hogy jól döntött.
2010. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már bocs, tudom h hülye voltam, tanácsot kértem nem oltást, ha ez nem megy akkor fönt bal sarok zöld nyíl katt.
2010. júl. 15. 01:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Helló, sikerült megfagyasztani magad körül a levegőt a munkahelyeden. Ideje továbbállni. Ha nem lesztek munkatársak, talán kevésbé lesz durva a viszonyotok. Remélem, egy életre megtanultad, hogy tartsd a szád.
2010. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!