Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erkölcsös csajok/pasik ti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcsös csajok/pasik ti nem érzitek azt, hogy néha vadulni akartok, olyan szinten, hogy az első idegennel, aki megtetszik lefeküdnétek? L

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz erkölcsös alatt? Azért férfiként persze, szívesen lefeküdnék akár az első szimpatikus idegennel is.
2014. jún. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha az elsővel nem is ,de a másodikkal:DDDD
2014. jún. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De épp "ilyenben " vagyok ............ 18/L
2014. jún. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

igen.. de kapcsolatot eldobni egy pillanatnyi hülyeségért? hááát.. nem tudom.... :D


24L

2014. jún. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És nem tudom mit kéne tenni hm - előző
2014. jún. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát semmit :D
2014. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen de még így is embereként különböző.. Van akit csak megdugnék, van akivel lefeküdnék van akivel szeretkeznék de olyan is van akiket egyszerűen csak megölelnék vagy esetleg engedném, hogy leszopjanak. Kb. ennyi az "instant" lehetőség :)
2014. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nemrég egy csajjal kb ezt csináltuk
2014. jún. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Érzés van ilyen bennem párszor,de megtenni soha nem tenném meg csak így.Sajnálom de nálam számítanak az érzések,és egy csókot nem tudok úgy adni egy lánynak,hogy ne éreznék valamit iránta.Nos talán ezért nem is csókolóztam még soha életemben... :/ a többi dologról már nem is beszélve.

23/F

2014. jún. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Azért lóg valami középen? :D

2014. jún. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!