Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan élitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan élitek meg azt, amikor egy olyan fiú szerelmes belétek, akinek esélye sincs?

Figyelt kérdés
Mit éreztek? Növeli az egótok? Vagy kellemetlen? Vagy...

2014. jún. 14. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én srác vagyok, de egy normális lánynak szerintem kellemetlen, minél előbb túl akar lenni a dolgon(ezért hanyaggatod lehet egyre "bunkóbb" lesz), de az elején valamilyen mondvacsinált dologra hivatkozva elutasít.
2014. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszolóval értek egyet.Egy normális lányt zavar,mihamarabb túl akar lenni rajta. A normálisabb lányok próbálják úgy vissza utasítani,hogy a lehető legkevesebb fájdalmat okozzanak ezzel.Ha viszont sokáig nyaggatják előbb utóbb tényleg bunkó lesz.
2014. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is a tapasztalatom. :/
2014. jún. 14. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem növeli az egómat, sőt, kifejezetten zavar, a legjobb még időben tiszta vizet önteni a pohárba, hogy ne kergessen illúziókat. Utálom ezt a másokkal való "cicázást", egótuningolást és általában véve az őszintétlenséget.
2014. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, nem volt részem ilyenben, legalábbis úgy nem, hogy tudtam volna róla. Hiába tartják a nőkről, hogy az agyhúzás a legősibb praktikájuk, szerintem azért lehet különbséget tenni közte és a tényleges elutasítás között. Nyilván elveszti a türelmét az ember, ha nem akarják ésszel felfogni a szavát és zaklatják minden levakarási próbálkozása ellenére, ez nem női tulajdonság, titeket is ugyanúgy zavarna.

Ismerek viszont olyan csajt is, aki minden jel szerint élvezetét leli abban, ha magába bolondíthat srácokat anélkül, hogy bármi komolyabbat akarna tőlük - és amilyen erotikus kisugárzása, behízelgő viselkedése van, sikerrel is jár az esetek döntő többségében.

2014. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Legyél vele kedves, úgy utasítsd vissza, ne okozz neki fájdalmat, kérlek!
2014. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ezt aligha lehet fájdalommentesen csinálni, de a hozzáállásod sokat segíthet!
2014. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
6-os vagyok, jó, fájdalommentesen nem lehet, de minimálissá lehet tenni! Erre kértem csak, mert tudom milyen érzés..
2014. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!