Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy meleg szerelmes lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy meleg szerelmes lesz egy barátjába, aki hetero, ebből egyszerűen nincs kiút vagy megoldás?

Figyelt kérdés

Velem is ez történik, és nagyon rossz érzés.

De ahogy olvasgatom itt az ilyen kérdéseket, válaszokat, egyértelmű, hogy reménytelen, és talán az lenne a legjobb megoldás, ha teljesen eltávolodnánk. Mondjuk így sem nagyon beszélünk már, kb. hetente találkozom csak vele, akkor is azért, mert a tesójához megyek, de még így is rendszeres szereplői néha az álmaimnak például, nem bírom elfelejteni.

És az frusztrál a legjobban, hogy vannak pillanatok, amikor elbizonytalanodok, mert ÚGY néz rám, hogy szétolvadok, meg gyanúsan viselkedik, de szerintem csak inkább egy kíváncsi hetero, a tesója is pont ilyen, csak lányban.


Sosem fog elmúlni? :(

Egyáltalán elmondjam neki? Magától sosem fog rájönni, ő jó haverként tekint rám, úgy tudja, hogy biszex vagyok (bár ez még önmagamnak sem tiszta), én pedig képes vagyok tökéletesen megjátszani a barát szerepet, de közben teljesen „szétesek belülről” :/

19F



2014. jún. 9. 11:41
 1/3 Zoé970 ***** válasza:
Hát rá kéne jönni,hogy te mit érzel.Ha úgy érzed nem szeretnéd,hogy ez így legyen sajnos nincs megoldás,szét kell menni,de ha nem akarod elveszteni,mint barátot és elég bátor vagy,lehet rá kéne kérdezned,hogy most mi van.
2014. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia!

Na ez érdekem mert én is így vagyok! Nekem a szomszédom jön be de nagyon megörülök érte. És Ő tudja rólam hogy a pasikat szeretem

2014. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt annó figyi nagyonjól gondold meg h mit lépsz csak akkor tudsz ezen továbblépni ha megbeszéled vele ami nem egyszerű először is derítsd ki h mi az álláspontja a melegekkel szemben ha nagyon ellenséges meg se próbáld neki elmondani ha nyitott a dologra akkor tálalj ki neki h mi a helyzet ha igazán jó barátod akkor meg fogja érteni és el fogja fogadni de ne mondd meg neki először még h szereted nem szabad sokkolni elég lesz neki az is majd ha elmondod neki h bi vagy.

Szóval derítsd ki h mi az álláspontja először is.

2014. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!