Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csúnya vagyok és a személyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya vagyok és a személyiségem sem túl jó, akkor maradnak a prostituáltak, ha női társaságot szeretnék?

Figyelt kérdés

Az egyetlen jó tulajdonságom, hogy viszonylag értelmes vagyok, meg van pár jól jövedelmező dolog, amihez értek, így pénzem is akad.

Eddig konvencionális módszerekkel próbálkoztam, de az empirikus vizsgálódások arra utalnak, hogy nem igazán megy a szekér.


2014. jún. 14. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem igen nincs mit szépiteni ha sok léd van lessz nőd nyugi ribizlik mindig voltak
2014. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Annyi pénzem nincs még. De mondjuk heti 1-2 alkalmat meg tudok magamnak engedni simán.
2014. jún. 14. 13:09
 3/14 Buford Tannen ***** válasza:
a hozzáállásoddal van baj
2014. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, akkor maradnak a prostik. Szerintem se próbálkozz tovább, teljesen fölösleges.
2014. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ó persze, mert ha elmész prostihoz akkor azzal jobban fogsz kinézni, és még a személyiséged is jobb lesz... no comment
2014. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Te valami félreértettél. Nem azért megyek el prostihoz, hogy jobban nézzek ki, hanem azért megyek oda, mert nem jól nézek ki. Nem ugyanaz.
2014. jún. 14. 15:37
 7/14 anonim ***** válasza:

Amit írtam az szarkazmus volt, de akkor kifejtem, hogy értsd. Attól, hogy elmész prostihoz nem leszel se szebb, se jobb ember, ergo az nem segít rajtad, nem megoldás.

Azt írtad női társaságot szeretnél. Neked ez komolyan abban merül ki, hogy elmész egy prostihoz akinek fizetsz a szolgáltatásért? Olyan mintha más ételmaradékát ennéd meg.


A válaszom még mindig fenntartom: no comment...

2014. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A szex fizikai szükséglet. Természetesen a prostituált nem pótol egy barátnőt, de mit tehetnék?
2014. jún. 14. 15:54
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Öhmm?? nem is tudom.. talán ismerkedj/ismerkedj tovább!! és most ne gyere nekem itt a kifogásokkal, mert azokat a legkönnyebb felsorolni. Senkinek sem egyszerű az ismerkedés, de hova jutnánk ha mindenki feladná?
2014. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rengeteg lánnyal ismerkedek.
2014. jún. 14. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!