Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan sok magát rondának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan sok magát rondának tartó siránkozó fiú van itt, de képet egy se csatol magáról, lehet nem is annyira csúnyák mint képzelik? Itt ez a kérdés, aki magát csúnyának tartja nyugodtan linkeljen be magáról egy képet kommentbe és pontozzuk.

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én például szívesen linkelnék képet,de a felismerés veszélye áll fenn,na most az ismerőseim nem is hinnék el,ha tudnák milyen a valódi helyzetem.Ha valaki felismer,akkor az továbbadja másoknak is,aztán még jobban rám sem fognak nézni a környezetemben a lányok/nők.
2014. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dehogy mutatok képet. :D
2014. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
privátba is küldhettek, őszinte leszek, jobb dolgom most úgy sincs :D nem élek vissza velük meg semmi, csak kíváncsi vagyok
2014. jún. 14. 20:41
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem akarok mert lehet hogy beszélgettünk már privátban. :D
2014. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem ezzel van bajom, rondának nem tartom magam, csak konkrétan nincsenek barátaim, és hiába költök a mai divatnak megfelelő cuccokra, hogy azt a képet mutassam magamról mennyire társasági srác is vagyok.

Úgy érzem megnéznek, de haza nem vinnének.

21F

2014. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, küdessz magadról képet?
2014. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
küldesz*
2014. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is az a bajom amúgy inkább,mint az ötösnek... Csúnya nem vagyok,sima átlagos srácnak mondanak igazából,de ettől függetlenül ugyanúgy nem kellek a nőknek,hiába teszek én bármit... :/
2014. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, küldött már valaki képet? :D
2014. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Iza, küldj Te, aztán ha szimpatikus vagy, küldök én is legfeljebb.
2014. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!