Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel szeretkeztünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarjányi kérdése:

A barátnőmmel szeretkeztünk a mai nap. Nem védekeztünk és amikor éreztem hogy elmegyek akkor gyorsan abbahagytuk de félünk hogy ment be belőlle. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
nos amikor èreztem hogy elmegyek kihuztam.. de fèlek hogy be is ment.. a barátnõm gyorsan kiment fürdõbe kimosni/áttmosni magát... szerintetek lehet terhes???

2014. jún. 14. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

akár

ügyelet,72 órás tabi

2014. jún. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azaz akkor terhes is lehet?
2014. jún. 14. 23:42
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért kell kockáztatni nem egyszerűbb a gumi aztán akkor nincs idegeskedés, vagy fogamzásgátló.


Én is a 72 órás tablettát javasolnám, jobb a biztos.

2014. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Gratulálok a gyermekhez.
2014. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 éve így csináljuk. nem lett gond.
2014. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
ez persze nem azt jelenti h nektek se lesz gond belőle!!!!!!!!!
2014. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 PearlDiver ***** válasza:
72 órás, nyomás kiváltani
2014. jún. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Tökfej, azt ne nevezd szeretkezésnek, ha a legjobb résznél kiveszed. Ez csak időelßaszás a rosszabbik fajtából.
2014. jún. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Bizony lehet. Ha kisfiú lesz, nevezzétek Zakariásnak, köszi.
2014. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kicsi rá az esély, de igen, lehet.

A megszakítás amúgy sem javallott védekezési mód, hiszen még ha időben kihúzod, akkor sem nyújt 100% védelmet. Ezt igazából azoknak javasolják, akiknél nem baj, ha becsúszik egy gyerek.

Egyébként nem lett volna egyszerűbb egy nyamvadt gumit felhúzni, mint utána betegre aggódni magatokat, vagy esetleg egy gyereket felnevelni?

2014. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!