Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal 1 hete szeretkezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ildiko1996 kérdése:

A barátommal 1 hete szeretkeztünk. Nem védekeztünk. És igy fenn állhat a tehesség. Pár napja kicsit szédülök és a derekam is fáj. Vettem tehességi teszteket, az egyik azt mutatja hogy pozitiv a másik meghogy negtiv. Lehet rá esély hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az aktus után két héttel érdemes tesztelni. Ha nem védekeztetek van rá esély! Egy hét múlva csinálj még egy tesztet.
2014. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem telt el két hét, akkor a terhességnem még semmilyen jele nem lehet. Nem lehetsz tőle rosszul, nem mutathatja ki a teszt, semmi.

Ebből az következik, hogy masszívan beképzeled magadnak az egészet. Szerintem pszichológushoz menj majd el inkább.

Persze két hét után csinálj ismét tesztet.

2014. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

El kell keserítselek, mint két csodás gyerek édesanyja, hogy igen, már ennyi idős terhesség is okozhat tüneteket. Ilyen pl. a derékfájás (beágyazódás tünete), gyakori pisilés, aluszékonyság, szédülés, és a többi.

A pozitív terhességi tesztnél több bizonyíték nem is kell...


Nem is értem a kérdésed.

Szexeltetek védekezés nélkül, tüneteid vannak, a teszted pozitív.


Még abban reménykedhetsz maximum, hogy magától felszívódik/abortál a korai terhességed, mert ez gyakran megesik, de ha jobban szeretsz a realitás talaján állni, akkor ideje gondolkodni a keresztneveken.


Gratulálok kismama!

2014. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Ildikó, szívből gratulálok a kicsihez, sok boldogságot kívánok az anyasághoz, párodnak pedig az ifjú apasághoz!


Megjegyzés: a teszt valóban csak 2 hét után mutat pozitív eredményt, azonban ha már előtte is kimutatja, az több, mint valószínű, hogy tényleg pozitív.

2014. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Marhaság, ez a "csak két hét után mutatja ki" duma. Nem is tudom, honnan veszitek.

Addig OK, hogy attól, hogy ennyi idő után negatív a teszt, később még lehet pozitív, mert egyelőre olyan alacsony a hormon mennyisége a vizeletben, hogy nem mutatja ki.

De a pozitív teszt MINDIG pozitív. Lehet, hogy a kérdező beruházott egy drágább, érzékenyebb darabra, és nem a legolcsóbbat akasztotta le a Tescoban.


Nekem mindkét esetben egy hét után kimutatta (terveztük a terhességet), és most két gyerek randalírozik az udvaron.

Nekem ennyi bizonyíték elég.


Ezt a "csak két hét után mutatja ki" marhaságot sehol, senki nem véste kőbe.


Mégis, mivel magyaráznátok akkor a pozitív terhességi tesztet???? Tényleg kíváncsi vagyok rá.

2014. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, gondolom fogalmad sincs az anatómiáról.

Nagyon érzékeny teszt esetleg kimutathatja ilyenkor, de simán létezik, hogy 2 hét múlva negatív lesz, mert "elvetélt". Rengeteg ilyen eset van különben, menstruációval kiürül a 2 hete beágyazódott "embrió".

2014. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm a Válaszokat!.
2014. márc. 23. 19:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah és 2 napja elég erős folyásom van...görcsölök és úgy érzem mindha meg akarna jönni...de semmi...
2014. márc. 23. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!