Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első találkozás alkalmával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első találkozás alkalmával szoktak puszit adni a fiúnak?

Figyelt kérdés

Mikor először odamegyek hozzá a randin, akkor kell puszit adnom? Természetesen az arcra gondoltam a puszit. :)

Ha ő kezdeményezne, akkor könnyebb dolgom lenne.

Mielőtt valaki megkérdezné, fiú-lány párosról van szó.



2014. jún. 15. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de üdvözlés és búcsúzás gyanánt egy kedves gesztus és bizonyára a fiú is örül(ne) neki. :)
2014. jún. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arcra lehet.
2014. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Mikor legelőszőr találkoztam a pasival, akkor én nem adtam VOLNA, de ő hajolt. Nekem nem szokásom.
2014. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, arcra.
2014. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, adhatsz! szerintem kell, mert fontos a testi érintkezés.

ilyen "véletlen" érintésre gondolok, ölelés... aztán kézenfogva járás, és esetleg csók :)))

2014. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én azoknak is adok puszit, akikkel nem akarok összejönni :D


utálok úgy köszönni, hogy nem érintkezek valakivel. vagy puszi, vagy ölelés, vagy pacsi... randin puszi :)


19/L

2014. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!