Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti sem szeretitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti sem szeretitek ha a barátnőtök sminket visel?

Figyelt kérdés
Úgy értve hogy minden nap, és smink nélkül ritkán van. Valamint nem vastag vakolatot értek ez alatt, egy kis szemceruza, vagy alapozó.

2014. jún. 15. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha csak minimális akkor annyira nem zavar, de ne minden nap már. ha otthon van velem, minek?
2014. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 BlackSword ***** válasza:
100%
Őszintén??? Én pl le se sz@rom... Nekem az számít, hogy jól érezze magát, ha sminkkel érzi jól magát, akkor azzal, ha nélküle, meg nélküle... Ennyi...
2014. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Imádom ha szépen ki van sminkelve a csajom .De csak kicsit ne állarcot hordjon .
2014. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nő vagyok, és sokszor kapok elismerő megjegyzéseket arról, hogy nem sminkelek. a látszat viszont csal, mert szinte soha nem megyek smink nélkül sehova.
2014. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy minimálisat nyugodtan viseljen ha úgy akarja utcán, társaságban. De otthon pl egyáltalán nem kell :)

Ez a smink mennyiségétől is függ egyébként. Én pl. az erősen sminkelő nőket kifejezetten csúnyának látom, ez eleve kizárja, hogy ilyen nővel járjak. Soha nem is volt erősen sminkelő partnerem :)

2014. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, ha sminkel.
2014. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerinted észrevesszük?
2014. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 PearlDiver ***** válasza:
Barátnőm heti 2-3szor sminkeli ki magát, általában akkor is visszafogottan, és ez számomra pont elég (mármint ennél több nem kell, de az se zavarna ha sose festené magát)
2014. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
inkább természetes legyen a mindennapokban
2014. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én imádom, ha ki van emelve a szeme *-* akkor olyan gyönyörű :)

vakolat nekem sem tetszik.

2014. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!