Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti sem szeretitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti sem szeretitek ha a barátnőtök sminket visel?

Figyelt kérdés
Úgy értve hogy minden nap, és smink nélkül ritkán van. Valamint nem vastag vakolatot értek ez alatt, egy kis szemceruza, vagy alapozó.

2014. jún. 15. 11:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9%
én fiu vagyok 19 éves, és ki szoktam sminkelni önmagamat, én vagyok a lány a kapcsolatban, szoknyát is hordok ésa bugyit és harisnyát, de a barátom még nem szólt emiatt nekem
2014. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Ramcsiii ***** válasza:
Most elvileg vannak akik nem szeretik a sminket,oké..de akkor ha egy lánynak picit pattanásosabb az arcbőre,akkor? Az is mindjárt nem tetszik..akkor most mi a jobb?
2014. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én lányok vagyok, de a barátom kifejezetten nem szereti, ha sminkelem magam. Ezért egy évig egyáltalán nem volt rajtam smink, most már nyár alkalmából valamiért rákaptam a dologra (szempillaspirál meg egy kis szájfény, tehát nem vakolat), de már ezt sem díjazza és állandóan próbál lebeszélni róla. Buliba ki szoktam magamat sminkelni erősebben is, de nem járok gyakran szórakozóhelyre és akkor nem a barátommal megyek, hanem barátnőkkel, szóval akkor nem szólhat érte:P


20/Lány

2014. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én szeretem ha sminkeli magát, nagyon szép anélkül is, de ha kiemeli a szemeit, nagyon dögös.

az alapozót meg alapból észre se vesszük, mondjuk ha jobban megnézed persze észreveszed, mert úgymond "túl" tökéletes a bőr. engem nem zavar.

de egyébként meg nem szólnék bele akkor se ha bajom lenne vele. azt csinálja ahogyan jól érzi magát. ha karikás a szeme, vagy pattanásos, azért jóttesz az önbizalmának, és ebből nekem is csak előnyöm származik, miért is szólnék bele?

2014. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!