Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gázos sex közben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gázos sex közben? (lent bövebben)

Figyelt kérdés

szeretkeztem a barátommal,és amikor oda került a sor h én voltam fölül,nem is tudom h jutott eszembe de csak oda húztam a kezét a mellemre..ne gázos ez:s??

légyszives akik oltani szeretnének ne most.köszi elöre is.


2010. jan. 3. 01:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Fujj!! a MELLEDRE? :SSSSSSS

Hogy lehetsz ennyire undorító. Legközelebb már a puncidhoz fogod.. hováfajul ez a világ?

2010. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az a gáz, hogy ezt neked kellett megtenni, én alapból szoktam közben simogatni a barátnőmet, persze nem csak a mellét. Simogassa közben a combodat, a hátadat, ne adj isten karmolászhatja is közben, öleljétek csókoljátok egymást közben.

Érezzétek jól magatokat.

2010. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Inkább izgató és örömteli, mint gázos ; )
2011. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!