Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemembe azt mondja, hogy szeret közben pasizik most akkor mivan? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal,összejöttünk.Mikor velem volt azt mondt abejövök neki meg,hogy szeret.Valóban ugy ériztem én is.Facebooon is irok neki verset az üzifalára örül neki meg minden.Közbe eszembe jutott,hogy letesztelem :)

Van egy kamu facebookom amin más nevem van és más kép.Arrol bejeliztem és Irtam neki.Egyböl beugrott a csaliba kérdeztem,hogy van e barátja azt mondta,hogy nincs.Mondom neki van kedved ismerkedni,erre ö rá vágja,hogy persze,hogy van.Kérdezetm,hogy ki aza gyerek aki irkál neked az üzifaladra erre azt irta vissza,hogy ö egy személy aki szerelmes belém,de már megmondtam neki,hogy száljon le rolam.Közben nekem iet nem is mondott.Most megbeszeltem egy talit a kamu fészen,és majd akkor fog koppani mikor szombaton 5 re nem a várva várt gábor megy el hanem én :)

Ma taalkoztam vele,szemembe játszotta a bolondott,igy kicsim ugy kicsim,soha nem engedlek stb stb

Ezt már elcseszte nekem eza lány nem kell,mert ha az elején iet csinal akkor késöbb? Nos arra lennék kiváncsi,hogy miért csinálja ezt? Nem értem ezeket a lányokat. :S :/

Az esetleges hibákért elnézést kérek és ha lehet ne kössetek bele amugyis jobb kezes vagyok és most ballal gépelek mert elvan törve a kezem.

Köszönöm a normális válaszokat elöre is.

21/f


2011. szept. 30. 09:48
 1/4 Timi: ) ***** válasza:
Szia!A teszt jó ötlet volt,így legalább megtudtad milyen is ő valójában.Sajnos úgy gondolom ez a lány egy kétszínű csitri,nem való neki komoly kapcsolat,és csak udvaroltat magának,sose fog megváltozni,keress jobbat,megérdemled.Bocsi
2011. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy kis rib..nc!!!!!!

legalább dugtad volna meg!!!!!

küld el a jó k.. anyába!!!!!

2011. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Szia.

Valószínű, hogy egy olyan lányt fogtál ki, akinek fontosabb az,hogy körbeudvarolják, mintsem egy kapcsolat. Vagy még nem nőtt fel egy kapcsolatra. Hagyd el, ezzel csak magadnak teszel jót.

2011. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Hát 22 éves a lány lehetne már komolyabb is :S

ezek után mé szép,hogy elhagyom.De elötte megszivatom kivancsi leszek mien fejet vág mikor kiderül,hogy én beszeltem vele a másik fészen is :)

mégegyszer köszi mindenkinek :)

2011. szept. 30. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!