Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » És ha nem lehet engem háziasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És ha nem lehet engem háziasítani?!

Figyelt kérdés

Szabad ember vagyok, és nem akarom magam korlátok közé zsúfolni. Vágyom a szerelemre, mégsem akarok komoly párkapcsolatot, ugyanakkor az alkalmi szex sem jöhet szóba, nincs gusztusom hozzá, és nem is a szex az, amire leginkább vágyom, inkább gyengédségre. Ilyenkor mi van?

Lány


2014. jún. 15. 20:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Jajj Cicabogár, egyszer majd felnősz és akkor benő a buksid lágya is.

Olyan otthonkás konyhatündér leszel, akit ki se lehet robbantani a konyhából, maximum akkor, amikor nagy rendetlenséget csinálnak a nappaliban, mert akkor azt kimész feltakarítani (:

2014. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Miért pont bölények?

Miért lettél mérges?

2014. jún. 15. 20:10
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

Igen,lesz egy pasid,akibe te szerelmes vagy,de ő lesz@rja a fejed igazából,nincs elkötelezettség,nem csak alkalmi,de csak szex és kész,plusz a te szerelemflashed,ami nem kölcsönös.

Jó lesz így?

2014. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Épp az ilyen beskatulyázott szerepkörök elől menekülök, kedves 11-es.
2014. jún. 15. 20:12
 15/21 anonim ***** válasza:

Maximum elfuthatsz, de el nem menekülhetsz, kedves #14-es.


Mondtam már, hogy fiatal vagy még, gondolom most éled a lázadó korszakod, aminek éppen az a jellegzetessége, hogy idővel mindenki éppen olyan lesz, ami ellen a legjobban lázad kis tiniként.


Majd 25. szülinapodra kapsz tőlem egy receptkönyvet.

2014. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Késtél néhány évtizedet, asszem hippinek kellett volna menned. Habár ők állítólag keféltek fűvel-fával.
2014. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
És ebből lesz a sok válás... Olyanná válunk, amik nem akarunk lenni.
2014. jún. 15. 20:18
 18/21 anonim ***** válasza:

Akkor keresek egy másik nőt, aki nem te vagy.


Ennyi. Amíg lesznek komoly kapcsolatokra olyan lányok, akik gondoskodóak, kedvesek, háziasak és úgy tűnik jó anyák és jó feleségek lennének, valamint vannak olyan nők dugásra, akik könnyen kaphatóak; addig nincs szükségem olyan nőkre, mint amilyen például te is vagy. Minek nehezíteném meg a saját dolgomat?

2014. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy űrlény vagy a Namek bolygóról.
2014. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Igazából maganat sem értem, lehet önző vagyok.

Egyébként 18-as, te mit tudnál nyújtani cserébe egy olyan nőnek, mint akiről írsz?

2014. jún. 15. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!