Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne álmodjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne álmodjak ilyeneket?

Figyelt kérdés

Jó ideje nem volt szexuális kapcsolatom, és mostanában már nagyon hiányzik. Valószínűleg ezért van, hogy újabban minden éjjel erotikus álmaim vannak, és szerintem ennek fizikai jelei is lehetnek, mert reggelre a fehérneműmön is vannak nyomai. Kezd kínossá válni, mert ma itt volt az egyik barátnőm, filmet néztünk, én meg elaludtam, és jött az álom. Van valami, amivel befolyásolni tudnám, hogy ne álmodjam ezt? Nem akarom, hogy más is észrevegye.

22/L



2014. jún. 15. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni,nőből vagy,férfira van szükséged.
2014. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minél jobban ellenállsz annál jobban gerjeszted ezen álmok létrejöttét. Ne állj ellen nekik, sőt sokalj be az ilyen nemű gondolatoktól, hogy belé csömörödj. Nézzél annyi erotikus tartalmat a neten, hogy már fel se izgasson, és csak így nyeglén legyél képes rágondolni a szexre. Mint ha minden nap a kedvenc kajád kéne enned egy idő után rá se bírnál nézni. Legalábbis egy ideig, mert örökre nem száll el a késztetés rá. Csak akkor legyen meg a vágy amikor annak van életszerű megvalósulási alapja.
2014. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!