Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az első benyomásotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az első benyomásotok egy lányról, aki így öltözködik?

Figyelt kérdés

[link]


extra mini short pulóverrel


2014. jún. 16. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejön,szipmatikus.
2014. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ízlésficam... bocs, de nekem ezek nagyon nem jönnek be...
2014. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem követem igazán a divatot, de ha nem tévedek, ez most eléggé trendinek számít.

Szóval csak annyi lenne az első gondolatom, hogy biztos fontos neki, hogy kövesse az aktuális öltözködési trendeket.


Egyébként meg nem szoktam mások öltözködési stílusával foglalkozni, láttam már elég sok mindent életemben, nem nagyon lehet már meglepni.

2014. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ milyen egy lány. Pl. ha egy celeb megjelenik így mert most ez trendi, mindenki szerint dögös. ha megjelenik egy átlagos lány, mert mondjuk véletlenül beakadt a pólója mindenki kineveti. :)

Ja és nem mind1, hogy egy több ezer forintos ruhaösszeállítás, vagy látszatra turisnak néznek ki a cuccok. Sajnos ez az átlagfelfogás sztem.

2014. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha hideg a nyári hajnal, akkor jó, de amúgy nem. ilyen melegbe miért pulóver?
2014. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy öltözködik. Mintha a ruha tenné az embert.
2014. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az hogy: Jé, ezt láttam a gyakori kérdésekben! XDD
2014. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!