Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi az első benyomásotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi az első benyomásotok erről a lányról? Fiúk szerintetek milyen az öltözködése, tetszik? Az arca mennyire tetszik? Mennyire jó nő? Képek

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a stílusáról, szerintetek csinos? Ő egy magyar divatblogger. Ezekben a ruhákban szokott általában járni,a blogján külön posztok vannak a jobb összeállításairól.

[link]



2013. júl. 26. 22:39
1 2
 1/19 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Messzire elkerülném. Nem jön be a stílusa. Már ha ezt lehet stílusnak nevezni...
2013. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy csinos, mert nem csúnya az arca, de ezek a ruhák, amit magára aggat... borzalmas.
2013. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem bejön. Igényes öltözködés és külsőre is szép, tehát egyben van a csaj. Nálam megüti a mércét.

23f

2013. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Már a tükörbepózolás miatt is máglyát érdemelne. Ezen felül a stílusa 10 pont (de csakis egy 1000-es skálán), kinézete szintúgy, a beállás amiket lenyom azt sem nevezném természetesnek. Hát gratulálok akiknek ez bejön.
2013. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az arca szép, "jó nő". Az öltözködése szerintem gáz, én nem bírom az ilyesmi stílust. De amiért neki nem áll jól az az, hogy olyan próbál lenni, mint egy harmincas, sikeres, karrierista nő Párizsból, de nagyon kis fiatalka hozzá, ezért furcsa az összhatás.

Bocsi, lány vagyok.

2013. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan... [link]

Sétálnátok mellette az utcán, kézen fogva?

2013. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Bottal se nyúlnëk hozzá!ronda mint az àtok.
2013. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat :)

itt vannak azok az összeállításai amiket profi fotóssal csinál és a blogra tesz ki

[link]

Neki amúgy ez a munkája és ahhoz képest szerintem is gyenge

2013. júl. 26. 22:52
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
szörnyű a ruhák többsége.. és nekem kicsit "gizda" szóval az arca szép de nem az esetem. 18/F
2013. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egy, max két menetre.
2013. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!