Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen vagy csak a mesékben? De miért érzem még is ezt, de lehet csal a megérzésem.

Figyelt kérdés

Nem jöttünk össze, mivel ő nem szerette volna elvileg ugye ugy tartotta nem illünk össze meg sok köztünk az év.

Ő túl elfoglalt nem ugy ér rá mint én aki még tanul.

Ez miatt vége lett,befejeztük,de ugy érzem azt várja hogy idősebb legyek és ha nem lesz senkije megkeres még mert rájön vagy csak megprobálná...

én ezt érzem de lehet csak a remény még ez!


2014. jún. 16. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Fordítás:


Létezik ilyen vagy csak a mesékben? De miért érzem még is ezt? Vagy csal a megérzésem?


Nem jöttünk össze, mivel ő nem szerette volna. Úgy gondolta, hogy nem illünk össze, meg nagy a korkülönbség.

Ő túl elfoglalt, nem ér rá úgy, mint én aki még tanul. (fordítói megjegyzés: nem nyelvtant)

Tehát vége lett. De úgy érzem azt várja, hogy idősebb legyek, és ha nem lesz senkije, akkor megkeres.

Én ezt érzem, de lehet, hogy csak reménykedem! Szerintetek?

2014. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
köszi, első, így már könnyebb. igyál valami pálinkát, mert én kikészültem volna a helyedben, mire elolvasom és le is fordítom.
2014. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, be is nyomok egy féldecit. :)
2014. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kérdező, never go full retard, de tényleg!


és az elsőnek meg: én most kevertem narancslét Curacao-val, hát isteni.:D

2014. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már hétfő délután kezdjük az ivást? :D


Csak vicceltem, én is ittam már ma.

2014. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma szabin voltam és végre találtam Curacao-t boltban, aztán rámszakadt a Cappy gyár is, és bumm...így lett a csokapik:D
2014. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!