Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítsééég! Nem teljes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsééég! Nem teljes egy éve van párkapcsolatom, ami nagyon jol indult mint a mesékben. Rövid idő után össze is költöztünk. Talán ez volt a baj?

Figyelt kérdés
, nekem van egy kis kutyám is , nekem van egy kis kutyám is ami 1 kg és ő is elfogadta hogy jöhet velem. Az összeköltözés után jöttek a gondok mindennek a kiskutya volt az oka ugy beszél vele ha ezt más meghallja elszörnyed. Ezzel engem is bánt nekem ez nagyon rosszul esik. Kérdezni már nem merek mert velem is ordit, meglepni nem tudom mert lehurrog soha nincs jo kedve soha nem mosolyog rám, sőt ha épp nem dolgozok akkor átnéz rajtam vagy talál valami hibát amiért belém veszhet! De ha el akarok menni akkor jön utánam. Teljesen össze zavarodtam tanácsokat szeretnék kérni hogy ez miért lehet, ha esetleg valaki volt ilyen szituba? Vagy csak szimplán a birtoklási vágy hajtja?ami 1 kg és ő is elfogadta hogy jöhet velem. Az összeköltözés után jöttek a gondok mindennek a kiskutya volt az oka ugy beszél vele ha ezt más meghallja elszörnyed. Ezzel engem is bánt nekem ez nagyon rosszul esik. Kérdezni már nem merek mert velem is ordit, meglepni nem tudom mert lehurrog soha nincs jo kedve soha nem mosolyog rám, sőt ha épp nem dolgozok akkor átnéz rajtam vagy talál valami hibát amiért belém veszhet! De ha el akarok menni akkor jön utánam. Teljesen össze zavarodtam tanácsokat szeretnék kérni hogy ez miért lehet, ha esetleg valaki volt ilyen szituba? Vagy csak szimplán a birtoklási vágy hajtja?.
2013. máj. 1. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a megbeszélés nem használ, és nem megy el veled pszichológushoz sem, hogy segítsen megoldani a problémát, akkor jobban jársz, ha befejezed a kapcsolatot. Gyanús, hogy egy gyerek is nagyon zavarná, és nem tudná kezelni a helyzetet.
2013. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!